Wyszukiwałeś:

City

. Znaleziono 68 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: City

Spróbuj też wyszukać: opcja city samochód do jazdy miejskiej

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 68 wszystkich):

Oficjalna prezentacja Hondy Civic i City

Wczoraj, 21 lutego, odbyła się w Warszawie oficjalna prezentacja dwóch nowychmodeli Hondy. Honda City oraz Honda Civic, które są już dostępne wsprzedaży, wg przedstawicieli koncernu mają stanowić o sile marki na naszymrynku.

 

Honda City: Czy tylko do miasta?

Polacy, tak jak chyba i większość Europejczyków, decydując się nakupno małego samochodu szukają raczej wśród modeli o nadwoziu typuhatchback. Honda City ma pewne argumenty, by choć w pewnym stopniu zmienić topodejście.

 

Bez stłuczek w mieście

Szwedzkie Volvo opracowało technologię pozwalającą zwiększyćbezpieczeństwo podczas jazdy w mieście. Według badań przeprowadzonych przezjego twórców, system 'City Safety' redukuje o 50 procent ryzyko stłuczki przyniskich prędkościach, podczas jazdy w miejskich korkach.

 

Elektryczny Think z Norwegii

Norweska firma Think Global rozpoczęła produkcję małego miejskiego pojazduCity o napędzie elektrycznym przeznaczonego na europejski rynek. W środęfabrykę opuścił pierwszy egzemplarz tego modelu.

 

MAN zbiera lukratywne zamówienia

186 niskopodłogowych autobusów Lion's City do Paryża i 200 egzemplarzypiętrowych autobusów Lion's City DD do Berlina. To najnowsze inajwiększe w ostatnim czasie zamówienia jakie otrzymał niemieckiproducent pojazdów użytkowych MAN Nutzfahrzeuge.

 

Stambuł ważniejszy od Paryża

Październik w branży motoryzacyjnej to nie tylko wystawa w Paryżu, ale takżetargi w Stambule. I to właśnie największe miasto w Turcji będzie arenąświatowej premiery nowej Hondy City.

 

Chcesz kupić Volvo XC60? Będziesz miał zniżki

System City Safety wdrożony Volvo, który dostępny będzie wstandardowej wersji nowego Volvo XC60 zmniejsza ryzyko wystąpienia kolizji wwarunkach miejskich. W odpowiedzi na to firmy ubezpieczeniowe na całym świeciewprowadziły na wielu rynkach preferencyjne składki dla użytkownikówtego modelu.

 

Nowa Honda City w Polsce + VIDEO

Nowej generacji modelu City Honda nie musi się już wstydzić. Pojazd wreszcieprzypomina coś, co może być określane mianem samochodu. Nadal jednak czekaćgo będzie siermiężna walka o klientów.

 

Gdynia stawia na MAN

W dniu 20.04. 2009 r. w Gdyni, miało miejsce uroczyste przekazanie 5ciu nowychautobusów miejskich MAN Lion’s City G A 23 dla PrzedsiębiorstwaKomunikacji Miejskiej w Gdyni. Są to 18-sto metrowe, niskopodłogowe autobusymiejskie, zasilane sprężonym gazem ziemnym CNG.

 

Opel City? Całkiem możliwe

Opel coraz poważniej rozważa wprowadzenie do sprzedaży następcy modeluAgila. Miejski samochód miałby nosić dość wymowną nazwę"City" i mógłby zadebiutować w 2012 roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017