Wyszukiwałeś:

Civic X

Hybrid X

. Znaleziono 37 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Civic Hybrid

Spróbuj też wyszukać: civic hybryda

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 37 wszystkich):

Honda doceniona w Stanach

Dwa modele Hondy zdobyły prestiżowe na amerykańskim rynku tytuły Car of theYear oraz Truck of the Year. Honda Civic oraz Honda Ridgeline nagrodzonezostały podczas pierwszego dnia prasowego targów NAIAS w Detroit.

 

Honda Civic sedan w Polsce

Honda po raz kolejny poszerza gamę swojego topowego modelu Civic. Powprowadzeniu na polski rynek 5-drzwiowej wersji hatchback w ofercie japońskiejmarki pojawił się również sedan. W Polsce ta odmiana Civica dostępnabędzie tylko z jednym silnikiem benzynowym, a ceny rozpoczynać się będą od69 900 zł.

 

Honda Civic Hybrid: Auto przyszłości?

Wprawdzie elektryki we współczesnych samochodach co niemiara, to jednakwciąż za napęd odpowiedzialne są przeważnie silniki spalinowe. Czytechnologia hybrydowa ma szansę zrewolucjonizować motoryzację? Sprawdziliśmyna przykładzie Hondy Civic Hybrid.

 

Nowa Fabia i Civic Hybrid na czwórkę

W lipcowych testach zderzeniowych organizacja Euro NCAP poddała próbom dwakolejne modele samochodów: nową generację Skody Fabia i Hondę Civic sedan znapędem hybrydowym. Oba auta za oferowane bezpieczeństwo otrzymały po 4gwiazdki.

 

Hybrydowy Civic najbardziej ekologiczny

Honda Civic Hybrid już po raz drugi z rzędu została zwycięzcą RankinguEkologicznych Samochodów 2007/2008 przeprowadzonego przez uznany niemieckiautomobilklub Verkehrsclub Deutschland (VCD).

 

Honda ofensywnie z hybrydami

200 000 hybrydowych aut rocznie. Tyle samochodów co rok, począwszy od 2009,chce sprzedawać Honda. W realizacji tego celu pomóc japońskiemu producentowima nowy model o napędzie hybrydowym, który cenowo ma być pozycjonowanyponiżej modele Civic Hybrid.

 

Honda Civic Hybrid - Modna ale niezachwycająca

Podobnie jak Toyota, także Honda upowszechnia technologię hybrydową. Zgodniez panującą modą, wypuszcza na rynek kolejną odsłonę auta z takim napędem.Szkoda, że nie ma w nim nic nadzwyczajnego, poza byciem w modzie.

 

Paryskie nowości Hondy

Opisywane już w naszym serwisie nowe generacje Hondy Insight oraz Jazz niebędą jedynymi nowościami na stoisku Hondy podczas paryskiej wystawy.Japoński koncern pokaże ponadto model Civic Hybrid po liftingu, koncepcyjnyCR-Z Hybrid Sports oraz napędzany ogniwami paliwowymi FCX Clarity.

 

Nowa Honda Civic - spekulacje

Nadchodzą pierwsze wieści z Kraju Kwitnącej Wiśni na temat nowej HondyCivic. W przeciwieństwie do takich modeli jak np. VW Golf, który podkażdą szerokością geograficzną jest sprzedawany w tej samej postaci, Hondaprzygotowuje osobne wersje w zależności od rynku.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Civic Hybrid".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017