Wyszukiwałeś:

Civic X

Type X

R X

. Znaleziono 30 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Civic Type R

Spróbuj też wyszukać: type r 2003

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 30 wszystkich):

Honda Civic Type-R i Legend w Genewie

Na zbliżających się wielkimi krokami targach samochodowych w Genewie Hondar>zaprezentuje dwa nowe modele. Pierwszym z nich będzie sportowy model Civicr>Type-R, drugim luksusowy Legend.

 

Trzydrzwiowy Civic

U nas lada dzień pojawi się Honda Civic w wersji sedan, a tymczasem już wr>lipcu przy okazji targów motoryzacyjnych w Londynie odbędzie się światowar>premiera trzydrzwiowej odmiany tego auta.

 

Honda Civic Type S

Honda Motor Europe zapowiedziała wprowadzenie do sprzedaży już na początkur>przyszłego roku nowego, 3-drzwiowego hatchbacka Civic Type S.

 

Nowy, ostry Type R

Jeden z najbardziej oczekiwanych hatchbacków ostatnich miesięcy, posiadającyr>bardzo agresywną sylwetkę połączoną ze sportowymi zacięciem, został wr>końcu zaprezentowany. Honda, tuż przed targami w Paryżu ujawniła detaler>nowego Civica Type R.

 

Dwa sportowe wcielenia Hondy Civic

Władze japońskiego producenta aut doszły do wniosku, że nadszedł najwyższyr>czas, aby rozszerzyć rodzinę Hondy Civic o dwa modele zorientowane nar>wydajność. Jeden z nich otrzymał przyrostek 'S' co oznacza Sport, natomiastr>drugi 'R' jak Racing.

 

S jak Sport, R jak Racing

Honda przygotowała nie lada gratkę dla fanatyków dynamicznej jazdy. Na naszr>rynek wchodzą właśnie dwie nowe odsłony modelu Civic nastawione nar>wydajność. Jedna z nich należy do znanej od dawna serii Type-R, natomiastr>druga to bardziej cywilna wersja o nazwie Type-S.

 

Najlepszy „sportowiec” roku

Francuski magazyn sportów motorowych Echappement ogłosił ostateczner>wyniki plebiscytu na najlepszy "Sportowy Model Roku 2007". Zwycięzcąr>konkursu została rodzima konstrukcja – Renault Megane w sportowymr>pakiecie F1 Team R26.

 

Honda Civic Type S

Na pierwszy rzut oka wygląda niemal identycznie jak wersja 5-drzwiowa. Przyr>bliższym poznaniu stopniowo odnajdujemy elementy różniące Hondę Civicr>Type S od wersji „cywilnej“. Niestety są to elemety przeważnier>stylistyczne.

 

Honda Civic Type S: Sportowa ambicja

Na pierwszy rzut oka nie wyróżnia się niczym szczególnym. Gdybyr>postawić obok siebie wersję cywilną oraz Type S trzeba by było dobrze sięr>przyjrzeć, żeby zobaczyć jakąkolwiek różnicę. Zdradza ją jedynier>wypełniona krwistoczerwonym kolorem literka S na tylnej klapie. Postanowiliśmyr>sprawdzić czy tym razem mamy do czynienia z autem iście sportowym, czy teżr>jest to kolejna, drapieżna wersja stylizacyjna. 

 

Z Europy do Japonii

Produkowany wyłącznie w brytyjskiej fabryce Hondy Civic Type R w przyszłymr>roku trafi do sprzedaży także i na japoński rynek.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Civic Type R".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017