Wyszukiwałeś:

Civic X

Type X

S X

. Znaleziono 17 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Civic Type S

Spróbuj też wyszukać: honda civic type s

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 17 wszystkich):

Honda Civic Type S

Honda Motor Europe zapowiedziała wprowadzenie do sprzedaży już na początkuprzyszłego roku nowego, 3-drzwiowego hatchbacka Civic Type S.

 

Civic i Honda na plusie

Niezwykle imponująco wygląda zeszłoroczny wynik sprzedaży Hondy na StarymKontynencie na tle całego europejskiego rynku motoryzacyjnego.

 

Dwa sportowe wcielenia Hondy Civic

Władze japońskiego producenta aut doszły do wniosku, że nadszedł najwyższyczas, aby rozszerzyć rodzinę Hondy Civic o dwa modele zorientowane nawydajność. Jeden z nich otrzymał przyrostek 'S' co oznacza Sport, natomiastdrugi 'R' jak Racing.

 

S jak Sport, R jak Racing

Honda przygotowała nie lada gratkę dla fanatyków dynamicznej jazdy. Na naszrynek wchodzą właśnie dwie nowe odsłony modelu Civic nastawione nawydajność. Jedna z nich należy do znanej od dawna serii Type-R, natomiastdruga to bardziej cywilna wersja o nazwie Type-S.

 

Najlepszy „sportowiec” roku

Francuski magazyn sportów motorowych Echappement ogłosił ostatecznewyniki plebiscytu na najlepszy "Sportowy Model Roku 2007". Zwycięzcąkonkursu została rodzima konstrukcja – Renault Megane w sportowympakiecie F1 Team R26.

 

Honda Civic Type S

Na pierwszy rzut oka wygląda niemal identycznie jak wersja 5-drzwiowa. Przybliższym poznaniu stopniowo odnajdujemy elementy różniące Hondę CivicType S od wersji „cywilnej“. Niestety są to elemety przeważniestylistyczne.

 

Honda Civic Type S: Sportowa ambicja

Na pierwszy rzut oka nie wyróżnia się niczym szczególnym. Gdybypostawić obok siebie wersję cywilną oraz Type S trzeba by było dobrze sprzyjrzeć, żeby zobaczyć jakąkolwiek różnicę. Zdradza ją jedyniewypełniona krwistoczerwonym kolorem literka S na tylnej klapie. Postanowiliśmysprawdzić czy tym razem mamy do czynienia z autem iście sportowym, czy teżjest to kolejna, drapieżna wersja stylizacyjna. 

 

Z Europy do Japonii

Produkowany wyłącznie w brytyjskiej fabryce Hondy Civic Type R w przyszłymroku trafi do sprzedaży także i na japoński rynek.

 
 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Civic Type S".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017