Wyszukiwałeś:

Civic X

sedan X

. Znaleziono 33 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Civic sedan

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 33 wszystkich):

Honda doceniona w Stanach

Dwa modele Hondy zdobyły prestiżowe na amerykańskim rynku tytuły Car of theYear oraz Truck of the Year. Honda Civic oraz Honda Ridgeline nagrodzonezostały podczas pierwszego dnia prasowego targów NAIAS w Detroit.

 

Civic sedan od 69.900 zł

Znane są już ceny wchodzącej na nasz rynek w czerwcu czterodrzwiowej wersjimodelu Honda Civic. Aby stać się posiadaczem kompaktowego sedana Hondy trzebabędzie wydać minimum 69.900 zł.

 

Trzydrzwiowy Civic

U nas lada dzień pojawi się Honda Civic w wersji sedan, a tymczasem już wlipcu przy okazji targów motoryzacyjnych w Londynie odbędzie się światowapremiera trzydrzwiowej odmiany tego auta.

 

Honda Civic sedan w Polsce

Honda po raz kolejny poszerza gamę swojego topowego modelu Civic. Powprowadzeniu na polski rynek 5-drzwiowej wersji hatchback w ofercie japońskiejmarki pojawił się również sedan. W Polsce ta odmiana Civica dostępnabędzie tylko z jednym silnikiem benzynowym, a ceny rozpoczynać się będą od69 900 zł.

 

W Polsce brakuje pięciodrzwiowych Civiców

'Wyniki sprzedaży pięciodrzwiowej Hondy Civic przerosły nasze najśmielszeoczekiwania' - powiedziała w rozmowie z mojeauto.pl Agata Luboradzka z biuraprasowego Honda Poland Sp. z.o.o. Czas oczekiwania na wybrane wersje modeluCivic 5D sięga już nawet do pięciu miesięcy.

 

Honda Civic: Po prostu inna

Stało się już niemal tradycją, że wersje nadwoziowe sedan i hatchbackmodelu Honda Civic różnią się od siebie. W zależności od generacjiraz bardziej raz mniej. W przypadku najnowszej sagi, która w Polscepojawiła się w pierwszej połowie 2006 roku różnice pomiędzy cztero-i pięciodrzwiowymi wersjami są po prostu duże.

 

Honda Civic Hybrid: Auto przyszłości?

Wprawdzie elektryki we współczesnych samochodach co niemiara, to jednakwciąż za napęd odpowiedzialne są przeważnie silniki spalinowe. Czytechnologia hybrydowa ma szansę zrewolucjonizować motoryzację? Sprawdziliśmyna przykładzie Hondy Civic Hybrid.

 

Nowa Fabia i Civic Hybrid na czwórkę

W lipcowych testach zderzeniowych organizacja Euro NCAP poddała próbom dwakolejne modele samochodów: nową generację Skody Fabia i Hondę Civic sedan znapędem hybrydowym. Oba auta za oferowane bezpieczeństwo otrzymały po 4gwiazdki.

 

Honda Civic sedan bez stopu

Honda Poland rozpoczęła akcję serwisową modelu Civic w wersji sedan.Przyczyną jest niepoprawnie działający włącznik świateł stopu hamulca.

 

Nowa Honda Civic - spekulacje

Nadchodzą pierwsze wieści z Kraju Kwitnącej Wiśni na temat nowej HondyCivic. W przeciwieństwie do takich modeli jak np. VW Golf, który podkażdą szerokością geograficzną jest sprzedawany w tej samej postaci, Hondaprzygotowuje osobne wersje w zależności od rynku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Civic sedan".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017