Wyszukiwałeś:

Clio X

Grandtour X

. Znaleziono 21 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Clio Grandtour

Spróbuj też wyszukać: clio thalia clio III

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21 wszystkich):

Praktyczne Clio

Wygląda na to, że czołowy przedstawiciel Renault w segmencie B nabierzerozmiarów. Francuski producent zamierza bowiem wprowadzić na rynek nowąwersję, która sprawdzi się raczej od strony praktycznej.

 

Multimedialne kombi GT

Na Salonie w Genewie 2007 odbędzie się światowa premiera Clio Grand TourConcept. Samochód ten stanowi zapowiedź modelu, który poszerzy gamę Clio IIIi jest przeznaczony dla klientów poszukujących małego kombi GT o dynamiczneji atrakcyjnej linii.

 

Będzie Clio kombi

Do wąskiego (jeszcze?) grona małych aut z nadwoziem typu kombi dołączykolejny przedstawiciel. Po raz pierwszy w historii w takiej wersji nadwoziowejoferowane będzie także Renault Clio.

 

Clio kombi już we Frankfurcie

Potwierdziły się informacje o planowanej premierze Renault Clio w wersjikombi. Zaledwie pół roku po prezentacji koncepcyjnego Clio Grand Toura wGenewie, Renault pokaże ten model już w wersji produkcyjnej na wystawie weFrankfurcie.

 

Cztery nowości Renault...

Rok 2008 ma należeć do Renault. Zagwarantować ma to spora liczba nowościrynkowych, jakie na ten rok przewidział francuski koncern. Na początek,niemalże od razu, aż cztery nowości - nowe Twingo, nowe Kangoo, Grand Modusoraz Clio Grandtour (kombi).

 

Renault Clio Grandtour: Trzecie mini-kombi

Choć raczej nie są stworzone do tego celu, to jednak mniej lub bardziejczęsto małe samochody z segmentu B muszą służyć również jako autarodzinne. A skoro już tak, to może warto zastanowić się nad wersją kombi? Ztaką propozycją wychodzi Renault, ze swoim modelem Clio Grandtour.

 

Limitowane Clio na dwudzieste urodziny

Z okazji dwudziestych urodzin modelu Renault Clio francuski koncern wypuściłna rynek specjalną wersję tego modelu - "Dwudziestkę", którana rynku polskim dostępna będzie już od marca w odmianie 5-drzwiowej orazGrandtour (kombi).

 
 
 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Clio Grandtour".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017