Wyszukiwałeś:

Clio X

III X

. Znaleziono 54 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Clio III

Spróbuj też wyszukać: clio III 1 5 renault clio III renault clio

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 54 wszystkich):

Clio Samochodem Roku!

Poznaliśmy już zwycięzcę jednej z najbardziej prestiżowych nagród wbranży motoryzacyjnej na Starym Kontynencie. Nie Alfa Romeo 159, nie VW Passat,nie "Trojaczki" z Kolina. Tytuł "Car of the Year 2006"zdobyło Renault Clio III.

 

Clio uhonorowane

W ubiegły piątek w Bolonii odbyła się oficjalna ceremonia wręczenia nagrodyCar of the Year 2006. Nagrodę w imieniu Renault Clio III odebrał prezes idyrektor zarządzający Renault, Carlos Ghosn.

 

Renault Clio III: Skazany na sukces?

Od momentu wprowadzenia pierwszych modeli Renault Clio na europejski rynek w1990 roku auta te cieszą się niesłabnącą popularnością. Tę regułęwydaje się potwierdzać także najnowsza generacja Renault Clio III - zdobywcaprestiżowej nagrody 'Car of the Year 2006'.

 

Clio z nowym silnikiem

Renault Clio III, zdobywca tytułu Car of the Year 2006, będzie teraz oferowanyna polskim rynku w nowej wersji silnikowej. Nową jednostką będzie silnikbenzynowy o mocy 65 KM.

 

Renault Clio Sport we wrześniu

Już od września na polskim rynku dostępny będzie Renault Clio Sport. Auto tozachowa oryginalny charakter Clio III, a jednocześnie jego konstrukcja orazdynamika mają zapewnić wyjątkowe doznania podczas jazdy.

 

Multimedialne kombi GT

Na Salonie w Genewie 2007 odbędzie się światowa premiera Clio Grand TourConcept. Samochód ten stanowi zapowiedź modelu, który poszerzy gamę Clio IIIi jest przeznaczony dla klientów poszukujących małego kombi GT o dynamiczneji atrakcyjnej linii.

 

Clio III i Modus bez świateł stopu

Tym razem dwa modele Renault - Clio III oraz Modus zostały objęte akcjąserwisową na skutek możliwości wystąpienia w nich usterki świateł stopu.

 

Będzie Clio kombi

Do wąskiego (jeszcze?) grona małych aut z nadwoziem typu kombi dołączykolejny przedstawiciel. Po raz pierwszy w historii w takiej wersji nadwoziowejoferowane będzie także Renault Clio.

 

Clio kombi już we Frankfurcie

Potwierdziły się informacje o planowanej premierze Renault Clio w wersjikombi. Zaledwie pół roku po prezentacji koncepcyjnego Clio Grand Toura wGenewie, Renault pokaże ten model już w wersji produkcyjnej na wystawie weFrankfurcie.

 

Clio III na bioetanol

Gama silnikowa Renault Clio III powiększona została o pierwszy silniknapędzany bioetanolem E85. Wersja ta emituje poniżej 140 g CO2/km, a poza tymspełnia wszystkie kryteria znaku Renault eco2.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Clio III".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017