Wyszukiwałeś:

Clubman

. Znaleziono 59 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Clubman

Spróbuj też wyszukać: clubman test Mini Countryman

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 59 wszystkich):

Zapowiedź nowego MINI

Dla osób zainteresowanych losami studium koncepcyjnego o nazwie MINI Travellermamy dobrą i złą wiadomość. Pierwsza mówi o tym, że władze koncernupotwierdziły informację, że samochód wejdzie do produkcji. Natomiast drugainformuje o tym, że na nowy model trzeba będzie poczekać jeszcze parę lat.

 

MINI "Clubman" już w kwietniu!

Zaskakujące informacje docierają z obozu BMW, właściciela brytyjskiej markiMINI. Jak donosi branżowa gazeta "Automobilwoche" szefostwo niemieckiegokoncernu zdecydowało się znacznie przybliżyć termin wprowadzenia dosprzedaży przedłużonej wersji MINI zaprojektowanej na bazie koncepcyjnegomodelu "Traveller".

 

A jednak Clubman!

Trwające właśnie międzynarodowe targi motoryzacyjne w Genewie były okazjądla BMW, pod którego skrzydłami znajduje się obecnie marka MINI, abyobwieścić bliskie nadejście na rynek jednego z bardziej oczekiwanych modeli.Chodzi tutaj o kontynuację legendarnego modelu Traveller, który otrzyma terazoficjalną nazwę Clubman.

 

MINI Cooper Clubman: Długo oczekiwany debiut

Grupa BMW opublikowała pierwsze zdjęcia najnowszego modelu w wydaniu MINI, naktórego czekało z pewnością wielu fanów tej marki. Nowe auto zachowujedesign charakterystyczny dla jego standardowych wersji, ma więcej miejsca ipowiększoną przestrzeń bagażową, a nazywa się Clubman.

 

Nowe wersje MINI to tylko kwestia czasu

Kultowa generacja MINI doczekała się wreszcie nowej wersji nadwoziowej onazwie Clubman. Na tym jednak nie koniec. Gert Hildebrand, szef pionuprojektantów brytyjskiej marki w wywiadzie dla magazynu "Auto Motor und Sport"przyznał, że producent rozważa wprowadzenie na rynek kolejnych wariantów"szalonych go-kartów".

 

MINI Clubman w skórze JCW

Do Internetu przedostały się oficjalne zdjęcia pikantnej wersji MINI Clubmanautorstwa nadwornego tunera marki – John Cooper Works. Sportowa wersjadysponuje mocą 192 KM.

 

211 koni w MINI

Już w przyszłym tygodniu na wystawie w Genewie światową premierę będąmieć MINI Cooper oraz MINI Clubman w najmocniejszej, 211-konnej wersji, JohnCooper Works. W sprzedaży już od sierpnia.

 

MINI Clubman Cooper S - Maksymalne MINI

BMW zaryzykowało już porządnie w 2001 roku, kiedy to do produkcji seryjnejwszedł samochód mający zastąpić ikonę brytyjskiej motoryzacji - MINIMorrisa. Po paru latach okazało się, że ruch był trafiony. Zatem Niemcypostanowili dalej eksperymentować i przywrócić do życia kolejny model,który w latach 60-tych zmotoryzował Wielką Brytanię - model Clubman.

 

MINI Clubman jako riksza

Igrzyska olimpijskie w Pekinie to doskonałe miejsce promocji dlaproducentów aut. Tłumy kibiców oprócz zmagańsportowców mogą przy okazji tej imprezy podziwiać model MINI Clubman wpostaci narodowego środka transportu Chin, czyli rikszy.

 

Dwie MINI-nowości

Podczas marcowych targów motoryzacyjnych w Genewie MINI zaprezentuje dwiebazowe wersje swoich modeli - MINI One Clubman oraz słabszą wersję MINI One z75-konnym silnikiem.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017