Wyszukiwałeś:

Commander

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Commander

Spróbuj też wyszukać: Jeep commander

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

IAA Frankfurt 2005: Nowe spojrzenie na Jeepa

Spojrzeniem w nowym kierunku można nazwać dwa pojazdy koncepcyjne typu SUV,Jeep Compass oraz Jeep Patriot, które zaprezentowane zostały na wystawiesamochodowej we Frankfurcie.

 

Bezpieczny Jeep

Jeep Commander otrzymał pięć gwiazdek w amerykańskim teście NTHSA zaochronę pasażerów w przypadku kolizji czołowej. Jest to już jedenasty modelz kolei, który otrzymał to wyróżnienie.

 

Jeep z klasą i potencjałem

Nowy Jeep Commander jest pierwszym pojazdem tej marki z trzema rzędamisiedzeń, na których spokojnie zmieści się siedem osób. Samochód tenstanowi bardzo ważny krok w dążeniach marki do bycia numerem 1 w swoimsegmencie.

 

Ekologiczne Jeepy

Już niedługo w Stanach Zjednoczonych będzie można kupować samochody JeepCommander oraz Jeep Grand Cherokee, które będą przystosowane do spalaniapaliw z domieszką etanolu produkowanego w Ameryce.

 

Car of the Year 2007 - nominacje

Znana jest już lista nominowanych samochodów do tegorocznej prestiżowejnagrody Car of the Year 2007. Wśród kandydatów najwięcej modeli pochodzi odmarek: Audi, Chevrolet i Kia.

 

Euro Camp Jeep 2006

W ubiegły weekend (5-8 lipca) w chorwackiej miejscowości Umag odbyła sięszósta już edycja europejskiego zlotu fanów i entuzjastów samochodów markiJeep.

 

Jeep Commander: Amerykański dowódca

Choć moda na auta typu SUV zatacza coraz szersze kręgi, to jednak nie brakwciąż miłośników prawdziwych, pełnowymiarowych terenówek.Najnowszą propozycją w tym segmencie jest Jeep Commander.

 
 
 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017