Wyszukiwałeś:

Concept X

Ocean X

Drive X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Concept Ocean Drive

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Mercedes Benz: Concept Ocean Drive

Nadchodzące targi motoryzacyjne w Detroit będą okazją dla Mercedesa, byzaprezentować swój potencjał. Firma zamierza ugruntować swoją pozycję wkwestii wyznaczania nowych trendów, dzięki prezentacji nowoczesnego studium onazwie Concept Ocean Drive.

 

Czy legenda powróci?

Podążając za aktualnym trendem polegającym na tworzeniu kontynuacjisukcesywnych modeli, które w przeszłości zdobywały laury, Mercedes zamierzawprowadzić do sprzedaży nowy samochód. Najprawdopodobniej będzie tonastępca modelu Gullwing przystosowany do standardów XXI wieku.

 

Nowe kombi Mercedesa

Koncern DaimlerChrysler przygotowuje się właśnie na wysokich obrotach dostartu na rynek wraz ze swoją nową generacją Mercedesa Klasy C. Produkcjasamochodu ruszyła właśnie w niemieckiej fabryce w Bremen, a już na targach wGenewie odbędzie się jego oficjalna premiera.

 

Ocean Drive - po raz pierwszy w Europie

To właśnie nasz kraj wystąpił jako inaugurujący europejską prezentacjęniezwykłego studium koncepcyjnego Mercedesa o nazwie Ocean Drive. Dotąd naStarym Kontynencie nie było okazji żeby pokazać ten samochód naktórejś z imprez motoryzacyjnych - w Genewie albo we Frankfurcie.Premiera odbyła się w salonie Mercedesa przy ulicy Gottlieba Daimlera wWarszawie.

 

VW Touareg "North Sails", czyli jacht na kołach

Na jednej z imprez fregatowych Volkswagen zaprezentuje studium modelu Touareg onazwie "North Sails", które ma nawiązywać swoim designem dojachtów. Cechami rozpoznawczymi serii ma być specjalnie zaprojektowanewnętrze oraz elementy nadwozia.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Concept Ocean Drive".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017