Wyszukiwałeś:

Concept X

One X

. Znaleziono 78 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Concept One

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 78 wszystkich):

Niezwykle oszczędne Volvo S60 concept

Choć do premiery nowej generacji Volvo S60 przewidzianej na 2010 rok trochęczasu jeszcze pozostało, szwedzki koncern zdradza, w jakim kierunkustylistycznym podąży wersja produkcyjna. Na styczniowej wystawie w Detroitpokazany zostanie bowiem S60 concept.

 

Elektryczny koncept Peugeota z układem kierowniczym z Polski

Concept car Peugeot EX1 zostanie wyposażony w specjalną wersję produkowanegom.in. w polskim zakładzie Nexteer Automotive elektrycznego układukierowniczego single-pinion EPS. Zmniejszający tarcie i wysoko wydajny systemwskazuje, że produkowane obecnie układy ze wspomaganiem elektrycznym mogąznaleźć swe zastosowanie także w najnowocześniejszych pojazdachkoncepcyjnych światowych producentów.

 

Najnowsza wizja Coupé od Forda

Ford zaprezentował nowy koncept o nazwie EVOS. Kolejny producent pokazujekierunek, w którym będzie chciał podążać w przyszłości.

 
 

Chorwacki super samochód wyceniony

W ubiegłym roku na targach we Frankfurcie zadebiutował pierwszy super sportowy samochód z Chorwacji, Rimac Concept_One. Teraz dopiero poznaliśmy cenę tego auta.

 

Conti EcoPlus S dla MAN Concept

W obliczu wprowadzenia od roku 2014 surowych norm emisji spalin Euro 6, aspektyekonomiczne będą nadal pełnić kluczową rolę w kolejnych generacjachpojazdów ciężarowych. Ponieważ opony przyczyniają się do obniżeniakosztów eksploatacji, firma Continental zaproponowała innowacyjne,studyjne rozwiązanie oznaczone kryptonimem EcoPlus S. Futurystyczny bieżnikopony ciężarowej został opracowany dla modelu Concept S firmy MAN, zktórą Continental współpracuje w kwestiach rozwojowych.

 

BMW: Nowa-stara Seria 4 Coupe Concept

Bawarski koncern oficjalnie przedstawił model, o którym mówi sięod dawna. W zasadzie BMW przechodzi do następnego etapu i po debiucie w zeszłym roku nowej Serii 3, tegorocznym debiucie Serii 3 Touring czas na BMWSerię 3 Coupe... o parodon, Serię 4.

 

Mercedes GLA oficjalnie w Szanghaju

Targi w Szanghaju rozpoczynają się w ten weekend i to na nich Mercedespostanowił po raz pierwszy publicznie pokazać swój nowy studyjny model- GLA Concept. Auto jest zapowiedzią modelu, który będzie rywalizowałw segmencie z Audi Q3 oraz BMW X1.

 

Mini Vision jako przystawka przed daniem głównym

O tym, że Mini pracuje nad nową generacją swojego topowego modelu wiadomojuż od kilkunastu miesięcy. W minionym tygodniu brytyjska marka należąca doBMW pokazała zapowiedź nowego model - Mini Vision Concept.

 

Citroen C-Aircross Concept: zapowiedź nowego crossovera

Do targów Geneva Motor Show  2017 pozostał miesiąc, ale jużznamy kilkanaście premier, które zostaną wystawione na tym salonie samochodowym. Kolejna z nich to koncepcyjny SUV od Citroena.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Concept One".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017