Wyszukiwałeś:

Concept X

cx X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Concept cx

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

NAIAS Detroit 2006 - Sen na jawie

Śmiało można stwierdzić, że drugi dzień targów w stolicyamerykańskiej motoryzacji upłynął pod znakiem kolejnych powrotów, awłaściwie jednego szczególnego "come-backu".

 

Nowości Mazdy w Paryżu

Na targach motoryzacyjnych, które już niedługo odbędą się w Paryżu, Mazdazamierza zaprezentować kilka nowości. Jedną z nich będzie oczekiwany już oddłuższego czasu samochód sportowo-rekreacyjny o nazwie CX-7.

 

Proekologiczny Mitsubishi Concept-cX

Podczas 62. Salonu Samochodowego we Frankfurcie Mitsubishi po raz pierwszyzademonstruje w Europie, poprzez model Concept-cX, swoją regionalną strategięśrodowiskową.

 

Koncepty Mitsubishi na Tokio

Dopiero co kończy się wystawa samochodowa we Frankfurcie, a już pojawiająsię pierwsze informacje o nowościach, jakie zostaną zaprezentowane wpaździerniku na targach w Tokio. Mitsubishi pokaże tam trzy swoje modelekoncepcyjne.

 

Mitsubishi Concept cX będzie produkowany

Z salonów wystawowych na taśmy montażowe. Mitsubishi zapowiedziałorozpoczęcie seryjnej produkcji koncepcyjnego modelu cX. Start już wniedalekiej przyszłości.

 

Będzie nowy crossover Mitsubishi

W przyszłym roku do sprzedaży trafi nowy, kompaktowy crossover Mitsubishi. Wlutym będzie dostępny już na rynku japońskim, a w Europie pojawi się pomarcowej premierze na wystawie w Genewie.

 

Kompaktowy crossover Mitsubishi

Na początku tego roku pojawiły się pierwsze informacje o planach Mitsubishiodnośnie wprowadzenia na rynek kompaktowego przedstawiciela segmentu crossover.Właśnie pojawiły się pierwsze detale na temat modelu RVR.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Concept cx".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017