Wyszukiwałeś:

Continental X

GT X

Speed X

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Continental GT Speed

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Luksusowo i bardzo szybko

Bentley zaprezentował najmocniejszą i najszybszą zarazem wersję modeluContinental GT. Ponad 600 KM, 326 km/h maksymalnej prędkości i zaledwie 4,5sekundy do setki robią wrażenie. Cena? Dokładna nie jest znana, ale jeślinie masz minimum 200 tys. euro zapomnij o tym aucie.

 

Pierwszy Bentley sprzedany

Luksusowa, brytyjska marka Bentley oficjalnie na polskim rynku działawłaściwie dopiero od kilku dni, a już ma na swoim koncie pierwszy sukces wpostaci sprzedanego jednego auta.

 

Bentley startuje w Polsce

15 Kwietnia w Warszawie w Pałacu Sobańskich odbył się uroczysty cocktail zokazji oficjalnego rozpoczęcia działalności w Polsce  marki Bentley.Organizatorem Imprezy była firma Auto Viva – reprezentująca firmęBentley w Polsce.

 

Kto zostanie Światowym Samochodem Roku 2009?

Znana jest już lista kandydatów do tytułu World Car of the Year 2009oraz World Performance Car of the Year 2009. Zwycięzców poznamy jednakdopiero w kwietniu przyszłego roku.

 

Najszybszy i najmocniejszy Bentley

Już za kilka tygodni podczas salonu motoryzacyjnego w Genewie producentluksusowych samochodów marki Bentley zamierza zaprezentować najszybszy inajmocniejszy model w historii tej brytyjskiej marki. 

 

Opony letnie 2009 - TEST (205/55 R16)

Podobnie jak w prezentowanym wczoraj rankingu najlepszych opon letnich na sezon2009 w rozmiarze 185/60 R14, także w przypadku nieco większychpneumatyków 205/55 R16 przetestowanych przez automobilklub ADACpotwierdziła się dewiza, że droższe mogą więcej. Oto szczegółyporównania.

 

Ekologiczny Bentley

Kryzys i coraz ostrzejsze normy emisji spalin sprawiają, że najbardziejortodoksyjni producenci luksusowych samochodów przestają być odporni nawszechobecną "eko-wrażliwość". Do tej grupy dołączy niebawemBentley ze swoim "zielonym" modelem Continental Supersports.

 
 
 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Continental GT Speed".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017