Wyszukiwałeś:

Continental X

GT X

V8 X

S X

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Continental GT V8 S

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Dziewięćdziesiąt lat minęło...

Chciałoby się powiedzieć, że jak jeden dzień. Brytyjski producentsamochodów marki Bentley w swojej niekrótkiej karierze miał kilkaniezwykłych zwrotów. Jednak pomimo tego pod względem prestiżu,elegancji i siły samochody te niezmiennie zachwycają miłośnikówczterech kółek.

 

Bentley Continental ze skrzynią Audi

Brytyjska marka pod sterami VW wprowadza silnik V8 do swojego Gran Turismo,który wymaga nieco innej skrzyni biegów niż dotychczasowa typuZF.

 

Zabawki dla bogaczy w Genewie

Wczoraj naszym tematem dnia były przystępne samochody dla przeciętnegoKowalskiego, które wystawione zostały na tegorocznych targach w Genewie.Dziś zajrzymy na zupełnie przeciwną stronę stawki - jedne z najdroższychsamochodów, jakie pokazali światowi producenci.

 

Bentley Flying Spur w przyszłym roku

W południowej części Europy Bentley przeprowadza testy zamaskowanego mułatestowego nowego modelu, który uzupełni gamę modelową w przyszłym roku.

 

Czapki z głów! - nowości cabrio 2013

Już długo entuzjaści jazdy z wiatrem we włosach, nie mieli tak długiegookresu wyczekiwania na upragnioną, słoneczną pogodę. Ale wiosna, choćjeszcze nieśmiałym tempem, nadchodzi. Sprawdzamy jakie nowościkabrioletów przygotowali na ten sezon producenci.

 
 
 

Bentley wzmocnił Continentala GT V8

Marka z Crewe do Frankfurtu przywiezie wzmocnioną wersContinentala GT V8.Samochód z oznaczeniem S od razu debiutuje w nadwoziu Coupe iConvertible.

 

Strażnicy pustyni

Ich mocą sięgającą blisko 6450 KM można byłoby obdarować kilkadziesiątjednostek powiatowych policji w Polsce. Tymczasem wszystkie patrolują region owielkości zbliżonej do wojewódzka podkarpackiego. Oto najszybsza flotasuper-radiowozów na świecie!

 

Bentley Continental prawie na tor

Brytyjczycy dają nam kolejny model, który ma przypominać owyścigowych genach i tradycji marki z Crewe. GT3-R to auto, którewypełnia homologację wyścigową auta klasy GT3.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Continental GT V8 S".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017