Wyszukiwałeś:

Continental X

GT X

. Znaleziono 38 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Continental GT

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 38 wszystkich):

"Latająca ostroga" Bentleya

Na bazie Bentleya Continental GT, który zadebiutował niecałe dwa latatemu, na targach w Genewie zaprezentowana zostanie czterodrzwiowa wersja -Flying Spur - tego luksusowego modelu.

 

Diamentowy Bentley Continental GT

Na Salonie Samochodowym w Genewie Bentley zaprezentuje ekskluzywną, limitowanąserię modelu Continental GT. Sygnowana "Diamentowa Seria" zostaniewyprodukowana w liczbie 400 egzemplarzy.

 

Bentley Continental GTC: Cabrio w serii

Luksusowa marka Bentley na rozpoczynających się już jutro (14.04) targachsamochodowych w Nowym Jorku zaprezentuje ostateczną wersję modelu ContinentalGTC z otwieranym dachem. Do końca br. to czteroosobowe cabrio powinnoskompletować gamę modeli Bentleya.

 

Bentley Continental GT do naprawy

Należąca do koncernu Volkswagena, marka Bentley jest zmuszona wezwać doserwisów na całym świecie 1159 posiadaczy modelu Continental GT. W tychegzemplarz może wystąpić awaria układu chłodzącego przednichhamulców.

 

Nowy Bentley w produkcji

Po tym jak producent luksusowych samochodów marki Bentley wprowadził narynek model Azure, do zestawienia dołączy model Continental GTC. Jest to jużdrugi samochód ze składanym dachem wprowadzony od początku tego roku.

 

Bentley bije lodowy rekord

Luksusowy Bentley Continental GT prowadzony przez czterokrotnego mistrza światarajdów WRC, Juhe Kankkunnena, podbił w zeszłym tygodniu rekordprędkości na torze lodowym. Średnia prędkość samochodu wynosiła 321,65km/h.

 

Luksusowo i bardzo szybko

Bentley zaprezentował najmocniejszą i najszybszą zarazem wersję modeluContinental GT. Ponad 600 KM, 326 km/h maksymalnej prędkości i zaledwie 4,5sekundy do setki robią wrażenie. Cena? Dokładna nie jest znana, ale jeślinie masz minimum 200 tys. euro zapomnij o tym aucie.

 

Bentley Continental po japońsku

Jakiś czas temu japońska firma Wald International straszyła fanówmarki Bentley wizualizacjami, które prezentowały model Continental GTpoddany typowemu japońskiemu tuningowi. Niestety plany się ziściły ipierwsze, realistyczne efekty prac można obejrzeć.

 

Ekologiczny Bentley

Kryzys i coraz ostrzejsze normy emisji spalin sprawiają, że najbardziejortodoksyjni producenci luksusowych samochodów przestają być odporni nawszechobecną "eko-wrażliwość". Do tej grupy dołączy niebawemBentley ze swoim "zielonym" modelem Continental Supersports.

 

Continental po moskiewsku

Rosyjscy spece od tuningu przygotowali specjalny pakiet dodatków,który przemienia luksusowego Bentleya Continental GT w samochóddla "chłopców z miasta". Prócz dodatków iczarnego matu, przyciemniono w nim wszystko co się da.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Continental GT".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017