Wyszukiwałeś:

Continental X

Supersports X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Continental Supersports

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Bentley Continental Sports w Genewie

Tuż przed targami w Genewie, gdzie zostanie zaprezentowany, Bentley ujawniłnajważniejsze informacje na temat nowego modelu. Continental Supersportsbędzie kwintesencją brytyjskiej marki pod względem wydajności i luksusu.

 

Ekologiczny Bentley

Kryzys i coraz ostrzejsze normy emisji spalin sprawiają, że najbardziejortodoksyjni producenci luksusowych samochodów przestają być odporni nawszechobecną "eko-wrażliwość". Do tej grupy dołączy niebawemBentley ze swoim "zielonym" modelem Continental Supersports.

 

621 KM i wiatr we włosach

Do premiery kolejnego superkabrioletu marki Bentley pozostało jeszcze trochęczasu. Niecierpliwi mogą jednak zobaczyć jak będzie się prezentowaćsamochód, dzięki artystycznej wizualizacji.

 

Nowy Bentley przyłapany

W sieci pojawiły się pierwsze szpiegowskie zdjęcia Bentleya ContinentalSupersports w odkrytej wersji Convertible.

 

Najszybsze cabrio Bentleya

Po zeszłorocznym debiucie rynkowym superszybkiego Bentleya ContinentalSupersports teraz przyszła kolej na wersję z otwieranym dachem. W Genewiezobaczymy najszybszego kabrioleta w historii marki Bentley.

 

Genewa 2010: Co nas czeka?

Do rozpoczęcia targów motoryzacyjnych w Genewie pozostał już tylkonieco ponad tydzień. Większość producentów odkryła już swoje kartyi zdradziła, jeśli nie w całości, to przynajmniej w pewnej części, czym wtym roku zamierza urzec genewską publiczność. Zapraszamy więc nakrótką wycieczką, tuż przed wybiciem godziny "zero" byprzekonać się, czy warto w tym roku bliżej zainteresować sięnajważniejszą chyba europejską wystawą samochodową na Starym Kontynencie.

 
 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Continental Supersports".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017