Wyszukiwałeś:

Cooper X

jcw X

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Cooper jcw

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

Diabelskie mini!

W przyszłe wakacje BMW zaprezentuje spektakularną specjalną wersję MINICooper S.

 

MINI Cooper S JCW: MINImalizm pełen mocy

Gdyby serialowy Jaś Fasola w czasach swojej świetności zamiast w zwykłymMini Morrisie podróżował po Anglii w nowym modelu MINI Cooper Suzupełnionym o fabryczny pakiet tuningowy John Cooper Works z pewnością uwielu mężczyzn budziłby poszanowanie i zazdrość zaś dla kobiet stałbysię być może ciekawym obiektem zainteresowań. W naszym raporcie z jazdtestowych, przedstawiamy samochód, który swoim wdziękiem, mocą inietuzinkowym charakterem przyciągnie oko nawet najbardziej zatwardziałegoortodoksa uznającego na drogach tylko duże samochody.

 

Nowe MINI w pakiecie JCW

Fani MINI Cooperów wyposażonych w pakiet wydajnościowy autorstwa firmy JohnCooper Works nie będą musieli już długo czekać na premierę nowej generacjimałego autka o diabelskiej mocy. Producent zapowiedział, że jest to kwestiakilku tygodni.

 

MINI Cooper: Diabelskie pudełko

Nie jest łatwo zaprojektować kolejną generację samochodu, tak by nie zepsućtego wszystkiego, za co był on do tej pory ceniony. Najnowsza, czyli drugageneracja MINI Coopera stworzonego pod niemieckim skrzydłem BMW na pierwszyrzut oka niewiele różni się od poprzednika. Pod warstwą blachy ukrywasię jednak jeszcze więcej charyzmy.

 

Nowe MINI i pakiet JCW

W zeszłym tygodniu pojawiły się pierwsze zdjęcia wyścigowej wersjinajnowszej odsłony MINI. Zaraz po tym rozeszła się informacja, którą wkońcu potwierdził sam producent. Druga generacja MINI będzie dostępna zdynamicznym pakietem John Cooper Works.

 

MINI Clubman w skórze JCW

Do Internetu przedostały się oficjalne zdjęcia pikantnej wersji MINI Clubmanautorstwa nadwornego tunera marki – John Cooper Works. Sportowa wersjadysponuje mocą 192 KM.

 

211 koni w MINI

Już w przyszłym tygodniu na wystawie w Genewie światową premierę będąmieć MINI Cooper oraz MINI Clubman w najmocniejszej, 211-konnej wersji, JohnCooper Works. W sprzedaży już od sierpnia.

 

MINI JCW ściąga dach

Dwa miesiące po debiucie "zwykłego" kabrio MINI przyszedł czas najego ekstremalną edycję. Już niebawem na targach motoryzacyjnych w Genewiepojawi się wersja przygotowana i sygnowana przez John Cooper Works.

 

Klekoczący John Cooper Works

Marka MINI nie przestaje zaskakiwać. Dziarski maluch stuningowany przezspecjalistów z JCW będzie teraz wydajny i oszczędny. Już niebawem podjego maską znajdziemy silnik diesla.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Cooper jcw".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017