Wyszukiwałeś:

Cooper X

john X

cooper X

works X

. Znaleziono 22 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Cooper john cooper works

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 22 wszystkich):

Mini - automatyczne premiery

Mini Cooper S oraz jego odpowiednik w wersji kabrio, będą od teraz dostępnerównież z automatyczną, sześciobiegową skrzynią Steptronic. Do tego,na amerykańskim rynku można zamówić wersję John Cooper Works.

 

Diabelskie mini!

W przyszłe wakacje BMW zaprezentuje spektakularną specjalną wersję MINICooper S.

 

Mały, ale prężny MINI

Podczas targów motoryzacyjnych AMI w Lipsku odbędzie się niemiecka premierakultowego modelu MINI Cooper S, wzbogaconego pakietem sportowym "John CooperWorks GP Kit".

 

MINI Cooper S JCW: MINImalizm pełen mocy

Gdyby serialowy Jaś Fasola w czasach swojej świetności zamiast w zwykłymMini Morrisie podróżował po Anglii w nowym modelu MINI Cooper Suzupełnionym o fabryczny pakiet tuningowy John Cooper Works z pewnością uwielu mężczyzn budziłby poszanowanie i zazdrość zaś dla kobiet stałbysię być może ciekawym obiektem zainteresowań. W naszym raporcie z jazdtestowych, przedstawiamy samochód, który swoim wdziękiem, mocą inietuzinkowym charakterem przyciągnie oko nawet najbardziej zatwardziałegoortodoksa uznającego na drogach tylko duże samochody.

 

MINI Works w rękach BMW

Aktualna generacja specjalnego modelu Mini Cooper S Works będzie już wcałości produkowana przez niemieckie BMW. Człowiek, który do tej pory miałpodpisany kontrakt na seryjne przerabianie pierwszej generacji Coopera S w 210konne monstrum, sprzedał przed świętami należącą do niego udziały.

 

Nowe MINI w pakiecie JCW

Fani MINI Cooperów wyposażonych w pakiet wydajnościowy autorstwa firmy JohnCooper Works nie będą musieli już długo czekać na premierę nowej generacjimałego autka o diabelskiej mocy. Producent zapowiedział, że jest to kwestiakilku tygodni.

 

Nowe MINI i pakiet JCW

W zeszłym tygodniu pojawiły się pierwsze zdjęcia wyścigowej wersjinajnowszej odsłony MINI. Zaraz po tym rozeszła się informacja, którą wkońcu potwierdził sam producent. Druga generacja MINI będzie dostępna zdynamicznym pakietem John Cooper Works.

 

211 koni w MINI

Już w przyszłym tygodniu na wystawie w Genewie światową premierę będąmieć MINI Cooper oraz MINI Clubman w najmocniejszej, 211-konnej wersji, JohnCooper Works. W sprzedaży już od sierpnia.

 

Klekoczący John Cooper Works

Marka MINI nie przestaje zaskakiwać. Dziarski maluch stuningowany przezspecjalistów z JCW będzie teraz wydajny i oszczędny. Już niebawem podjego maską znajdziemy silnik diesla.

 

Jubileuszowe MINI

Grupa BMW planuje wypuszczenie w tym roku na rynek specjalnej edycji MINI,przypominającej o pięćdziesiątej rocznicy firmy Cooper Car Company,która w 1959 roku sięgnęła po mistrzostwo w F1.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Cooper john cooper works".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017