Wyszukiwałeś:

Cooper X

john X

cooper X

works X

. Znaleziono 66 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Cooper john cooper works

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 66 wszystkich):

MINI Cooper S JCW: MINImalizm pełen mocy

Gdyby serialowy Jaś Fasola w czasach swojej świetności zamiast w zwykłymMini Morrisie podróżował po Anglii w nowym modelu MINI Cooper Suzupełnionym o fabryczny pakiet tuningowy John Cooper Works z pewnością uwielu mężczyzn budziłby poszanowanie i zazdrość zaś dla kobiet stałbysię być może ciekawym obiektem zainteresowań. W naszym raporcie z jazdtestowych, przedstawiamy samochód, który swoim wdziękiem, mocą inietuzinkowym charakterem przyciągnie oko nawet najbardziej zatwardziałegoortodoksa uznającego na drogach tylko duże samochody.

 

211 koni w MINI

Już w przyszłym tygodniu na wystawie w Genewie światową premierę będąmieć MINI Cooper oraz MINI Clubman w najmocniejszej, 211-konnej wersji, JohnCooper Works. W sprzedaży już od sierpnia.

 

Jubileuszowe MINI

Grupa BMW planuje wypuszczenie w tym roku na rynek specjalnej edycji MINI,przypominającej o pięćdziesiątej rocznicy firmy Cooper Car Company,która w 1959 roku sięgnęła po mistrzostwo w F1.

 

Kolejna ewolucja MINI

Po Clubmanie i Countrymanie przyzwyczailiśmy się, że MINI to już nie tylkoCooper, ale także jego nawet najdziwniejsze ewolucje. Najnowszą z nich jestinteresujące coupe, którą pokażemy Wam także na filmie.

 

MINI testuje Coopera JCW GP

Inżynierowie z MINI ostro testują zamaskowany pojazd. Prawdopodobnie jest toMINI Cooper John Cooper Works GP. Auto zostało przyłapane w okolicachNurburgringu.

 

Najszybsze Mini w historii

Brytyjska marka należąca do koncernu BMW zaprezentowała najnowszy model Mini- John Cooper Works GP. Anglicy chwalą się czasem 8 min. 23 sek. wykręconymprzez nowy model na torze Nordschleife.

 

Mini Paceman: Wersja John Cooper Works oficjalnie

Do rodziny sygnowanej John Cooper Works dołącza kolejny model brytyjskiejmarki należącej do BMW. Mini przedstawia dwudrzwiowego Pacemana JCW.

 

MINI Cooper JCW Concept szykowany na NAIAS

Do Detroit MINI przywiezie koncepcyjną wersję świeżego modelu, opracowanegona bazie najnowszej generacji Mini Coopera. Wersja produkcyjna John CooperWorks nie powinna mocno różnić się od tego konceptu.

 

Najmocniejszy w rodzinie - Mini John Cooper Works

Brytyjska marka wdrożyła do produkcji topowy model w gamie. Mini JCW to dużamoc, świetne osiągi, bardziej sportowy wygląd i lepsze wyposażenie.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Cooper john cooper works".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017