Wyszukiwałeś:

Cooper

. Znaleziono 254 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Cooper

Spróbuj też wyszukać: cooper ceny opony cooper cooper automotive

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 254 wszystkich):

Cooper Standard Automotive - uszczelnienia z ziemi bielskiej

Zakład produkcyjny w Bielsku - Białej jest jak dotąd jedyną fabrykąkorporacji Cooper Standard Automotive, Inc. w Polsce. Obecnie firma zatrudnia575 pracowników a zakrojone na szeroka skalę inwestycje pozwoliły w 2004 rokuna dwukrotne zwiększenie powierzchni produkcyjnej (do 13 tys. m2). Największymodbiorcą bielskiej fabryki jest Ford i Volvo.

 

Gokart pop-kultury powraca...

... powraca z odświeżonym designem, nowymi silnikami i jeszcze większą dozącharyzmy. Wczoraj (15.11.) odbyła się w Warszawie polska premiera nowejgeneracji modeli MINI - Cooper i Cooper S.

 

MINI Cooper S JCW: MINImalizm pełen mocy

Gdyby serialowy Jaś Fasola w czasach swojej świetności zamiast w zwykłymMini Morrisie podróżował po Anglii w nowym modelu MINI Cooper Suzupełnionym o fabryczny pakiet tuningowy John Cooper Works z pewnością uwielu mężczyzn budziłby poszanowanie i zazdrość zaś dla kobiet stałbysię być może ciekawym obiektem zainteresowań. W naszym raporcie z jazdtestowych, przedstawiamy samochód, który swoim wdziękiem, mocą inietuzinkowym charakterem przyciągnie oko nawet najbardziej zatwardziałegoortodoksa uznającego na drogach tylko duże samochody.

 

211 koni w MINI

Już w przyszłym tygodniu na wystawie w Genewie światową premierę będąmieć MINI Cooper oraz MINI Clubman w najmocniejszej, 211-konnej wersji, JohnCooper Works. W sprzedaży już od sierpnia.

 

MINI Cooper SD już w Genewie

Już za nieco ponad miesiąc podczas targów motoryzacyjnych w Genewiezostanie zaprezentowana całkiem nowa odsłona samochodu o nazwie MINI CooperSD.

 

MINI Cooper S z dieslem

MINI Cooper SD to nowy członek rodziny MINI, który będzie napędzanyzupełnie nowym silnikiem diesla.

 

Kolejna ewolucja MINI

Po Clubmanie i Countrymanie przyzwyczailiśmy się, że MINI to już nie tylkoCooper, ale także jego nawet najdziwniejsze ewolucje. Najnowszą z nich jestinteresujące coupe, którą pokażemy Wam także na filmie.

 

MINI Cabrio Cooper S: Kanarek

Na naszym rynku dostępnych jest kilka samochodów będących jaskrawąalternatywą dla codziennej szarości na ulicach. Jednym z takichsamochodów jest MINI Cabrio Cooper S. Samochód równieszybki i dający frajdę z jazdy, co niepraktyczny.

 

Najszybsze Mini w historii

Brytyjska marka należąca do koncernu BMW zaprezentowała najnowszy model Mini- John Cooper Works GP. Anglicy chwalą się czasem 8 min. 23 sek. wykręconymprzez nowy model na torze Nordschleife.

 

Mini Paceman: Wersja John Cooper Works oficjalnie

Do rodziny sygnowanej John Cooper Works dołącza kolejny model brytyjskiejmarki należącej do BMW. Mini przedstawia dwudrzwiowego Pacemana JCW.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018