Wyszukiwałeś:

Cooper

. Znaleziono 99 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Cooper

Spróbuj też wyszukać: cooper ceny opony cooper cooper automotive

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 99 wszystkich):

Cooper Standard Automotive - uszczelnienia z ziemi bielskiej

Zakład produkcyjny w Bielsku - Białej jest jak dotąd jedyną fabrykąkorporacji Cooper Standard Automotive, Inc. w Polsce. Obecnie firma zatrudnia575 pracowników a zakrojone na szeroka skalę inwestycje pozwoliły w 2004 rokuna dwukrotne zwiększenie powierzchni produkcyjnej (do 13 tys. m2). Największymodbiorcą bielskiej fabryki jest Ford i Volvo.

 

Nowa MINI-generacja

Pod koniec 2006 roku należące do koncernu BMW, MINI, wprowadzi do sprzedażynową generację małych, kultowych samochodów. Nowa gama zostanie najpierwzaprezentowana w wersjach MINI Cooper i MINI Cooper S. Wersja MINI One i jejwysokoprężny odpowiednik pojawią się w salonach nieco później.

 

Cooper Standard Automotive: z Walii do Polski

Amerykański producent uszczelnień do samochodów Cooper Standard Automotives(CSA), przeniesie produkcję z południowej Walii do Polski i Francji -poinformowała BBC.

 

MINI z kit-em

Podobnie jak w przypadku poprzedniej generacji MINI, również nowa edycjamodelu oferować będzie klientom możliwość wyposażenia serii Cooper wsportowe elementy, sygnowane logo John Cooper. Pierwsze zestawy kit-u pojawiąsię w sprzedaży w 2008 roku.

 

Gokart pop-kultury powraca...

... powraca z odświeżonym designem, nowymi silnikami i jeszcze większą dozącharyzmy. Wczoraj (15.11.) odbyła się w Warszawie polska premiera nowejgeneracji modeli MINI - Cooper i Cooper S.

 

MINI Cooper S JCW: MINImalizm pełen mocy

Gdyby serialowy Jaś Fasola w czasach swojej świetności zamiast w zwykłymMini Morrisie podróżował po Anglii w nowym modelu MINI Cooper Suzupełnionym o fabryczny pakiet tuningowy John Cooper Works z pewnością uwielu mężczyzn budziłby poszanowanie i zazdrość zaś dla kobiet stałbysię być może ciekawym obiektem zainteresowań. W naszym raporcie z jazdtestowych, przedstawiamy samochód, który swoim wdziękiem, mocą inietuzinkowym charakterem przyciągnie oko nawet najbardziej zatwardziałegoortodoksa uznającego na drogach tylko duże samochody.

 

MINIaturowe Cabrio w Detroit

Po niedawnym debiucie rynkowym drugiej generacji modelu MINI Cooper i Cooper Sze sztywnym dachem przyszła kolej na premierę wersji nadwoziowej typu Cabrio.Samochód zostanie zaprezentowany na przyszłorocznych targach w Detroit, a jegoceny rozpoczynać się będą od około 24 tys. euro.

 

Wysokoprężna nowość MINI

Producent MINI opublikował wczoraj kilka detali oraz zdjęć na temat auta,które dołączy do grona marki pomiędzy modele takie jak Cooper oraz Cooper S.Będzie to nowy MINI Cooper D.

 

211 koni w MINI

Już w przyszłym tygodniu na wystawie w Genewie światową premierę będąmieć MINI Cooper oraz MINI Clubman w najmocniejszej, 211-konnej wersji, JohnCooper Works. W sprzedaży już od sierpnia.

 

Jubileuszowe MINI

Grupa BMW planuje wypuszczenie w tym roku na rynek specjalnej edycji MINI,przypominającej o pięćdziesiątej rocznicy firmy Cooper Car Company,która w 1959 roku sięgnęła po mistrzostwo w F1.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017