Wyszukiwałeś:

Cooper

. Znaleziono 288 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Cooper

Spróbuj też wyszukać: cooper ceny opony cooper cooper automotive

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 288 wszystkich):

MINI Cooper S JCW: MINImalizm pełen mocy

Gdyby serialowy Jaś Fasola w czasach swojej świetności zamiast w zwykłymMini Morrisie podróżował po Anglii w nowym modelu MINI Cooper Suzupełnionym o fabryczny pakiet tuningowy John Cooper Works z pewnością uwielu mężczyzn budziłby poszanowanie i zazdrość zaś dla kobiet stałbysię być może ciekawym obiektem zainteresowań. W naszym raporcie z jazdtestowych, przedstawiamy samochód, który swoim wdziękiem, mocą inietuzinkowym charakterem przyciągnie oko nawet najbardziej zatwardziałegoortodoksa uznającego na drogach tylko duże samochody.

 

MINI Cooper: Diabelskie pudełko

Nie jest łatwo zaprojektować kolejną generację samochodu, tak by nie zepsućtego wszystkiego, za co był on do tej pory ceniony. Najnowsza, czyli drugageneracja MINI Coopera stworzonego pod niemieckim skrzydłem BMW na pierwszyrzut oka niewiele różni się od poprzednika. Pod warstwą blachy ukrywasię jednak jeszcze więcej charyzmy.

 

MINI Cooper D: Emocje gwarantowane

Zmiana generacyjna w modelu MINI Cooper przeszła praktycznie niezauważalniedla oka przeciętnego zjadacza chleba. Jedna, wyraźna zmiana, no może nie dlasamego oka, to pojawienie się wersji z silnikiem wysokoprężnym. I to innym,mocniejszym niż z modelu One D.

 

MINI Cooper SD już w Genewie

Już za nieco ponad miesiąc podczas targów motoryzacyjnych w Genewiezostanie zaprezentowana całkiem nowa odsłona samochodu o nazwie MINI CooperSD.

 

MINI Cooper S z dieslem

MINI Cooper SD to nowy członek rodziny MINI, który będzie napędzanyzupełnie nowym silnikiem diesla.

 

Kolejna ewolucja MINI

Po Clubmanie i Countrymanie przyzwyczailiśmy się, że MINI to już nie tylkoCooper, ale także jego nawet najdziwniejsze ewolucje. Najnowszą z nich jestinteresujące coupe, którą pokażemy Wam także na filmie.

 

MINI Cabrio Cooper S: Kanarek

Na naszym rynku dostępnych jest kilka samochodów będących jaskrawąalternatywą dla codziennej szarości na ulicach. Jednym z takichsamochodów jest MINI Cabrio Cooper S. Samochód równieszybki i dający frajdę z jazdy, co niepraktyczny.

 

Mini Paceman: Wersja John Cooper Works oficjalnie

Do rodziny sygnowanej John Cooper Works dołącza kolejny model brytyjskiejmarki należącej do BMW. Mini przedstawia dwudrzwiowego Pacemana JCW.

 

MINI Cooper JCW Concept szykowany na NAIAS

Do Detroit MINI przywiezie koncepcyjną wersję świeżego modelu, opracowanegona bazie najnowszej generacji Mini Coopera. Wersja produkcyjna John CooperWorks nie powinna mocno różnić się od tego konceptu.

 

Zbuduj własnego MINI Coopera

To będzie pewnie najtańsza wersja MINI i dodatkowo możemy samiwłasnoręcznie ją zbudować. MINI Cooper to kolejny klasycznysamochód, którego możemy zbudować z klocków LEGO.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017