Wyszukiwałeś:

Copen

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Copen

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Copen dla Europejczyka

Po raz pierwszy kompaktowy roadster Daihatsu Copen będzie oferowany zkierownicą po lewej stronie. W ten sposób japoński producent zamierzaśmielej zaatakować europejski rynek.

 

MX-5 z twardym dachem

Japoński producent samochodów, Mazda, zadziwił ostatnio swoich europejskichdystrybutorów faktem, iż do swojego zestawienia zamierza wprowadzić modelMX-5 wyposażony w dach typu hardtop.

 

"Pudełko" rodzinne

Jeszcze pół roku temu w Genewie prezentowany jako koncepcyjny D-CompactWagon doczekał się już seryjnej wersji. Na targach w Paryżu światowąpremierę mieć będzie Daihatsu Materia, który na europejskie drogiwyjedzie na początku 2007 r.

 

Pomiędzy SUV-em a sportowcem

Czy jest możliwe połączenie w jednym SUV-a i auta sportowego? Choć obecniepanuje moda na tego typu "mieszanki", to jednak wydaje się to byćmało realne. Taką próbę podjął właśnie Daihatsu ze swoimprototypem D-01.

 

Oto mały roadster Renault

Jeśli potrafisz sobie wyobrazić, jak by wyglądał Twingo CC, to już mniejwięcej będziesz wiedzieć, jak będzie wyglądał Renault Wind. Mały roadsterfrancuskiej marki zadebiutuje już w marcu na wystawie samochodowej w Genewie.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017