Wyszukiwałeś:

Cordoba

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Cordoba

Spróbuj też wyszukać: polo ford fusion cordoba opony

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Klasa S do wynajęcia

Kogo nie stać na kupno takiej limuzyny jak Mercedes klasa S, ma terazmożliwość wynajęcia tego modelu. Firma Sixt rent a car jako jedynawypożyczalnia oferuje auto tej klasy.

 

Tańsze części do używanych Seatów

Już właściciele kilkuletnich samochodów rezygnują z reguły z ichserwisowania w autoryzowanych stacjach obsługi narzekając na wysokie ceny.Teraz właściciele niektórych Seatów będą mogli rozważyć taką opcję,bowiem obniżone zostały ceny części zamiennych do nich.

 

Seat Altea w rozmiarze XL

Seat poszerza gamę modelu Altea o nową wersję XL. Nowy produkt hiszpańskiejmarki cechują przede wszystkim większe rozmiary nadwozia i bagażnika. Narynku Altea XL będzie rywalizować między innymi z VW Golfem Plus i ToyotąCorollą Verso.

 

Mocniejsze silniki Seata

Do ogólnopolskiej sieci sprzedaży samochodów hiszpańskiej marki Seattrafiły dwie nowe jednostki silnikowe do modeli Ibiza oraz Cordoba.

 

6 milionów Seatów

Wczoraj hiszpańska fabryka Seata w Martorell świętowała spory jubileusz. Odpoczątku jej uruchomienia, w 1993 roku, jej linie montażowe opuściło już 6milionów aut.

 

6 milionów Seatów z Martorell

Fabryka firmy Seat w Martorell wyprodukowała właśnie sześciomilionowysamochód. Jubileuszowy pojazd to model Seata Ibiza Ecomotive, z silnikiem1.4 TDI, o mocy 80 KM - najbardziej ekologiczny model samochodu (jedynie 99 g/kmemisji CO2), produkowany kiedykolwiek w historii hiszpańskiej marki.

 

Promocyjne ceny Seata

19 kwietnia Iberia Motor Company S.A. - oficjalny importer aut marki SEAT wPolsce - wraz z ogólnopolską siecią salonów sprzedaży ogłosilinowe cenniki na auta RP'08. Promocyjne cenniki obowiązują od 19.04.2008 do30.06.2008 roku.

 

Promocje Seata

W salonach Seata obowiązują promocyjne ceny na wszystkie tegoroczne modele.Dostępne są również preferencyjne kredyty oraz promocyjne pakietyubezpieczeniowe.

 

Więcej silników Skody

Działania proekologiczne wprowadzane przez niektóre państwaczłonkowskie UE wpływają nie tylko na wzrost sprzedaży samochodów,ale i na większy popyt na silniki i przekładnie. Zakłady Skody Autoosiągnęły właśnie maksimum swoich mocy produkcyjnych. 

 

Zmodernizowany silnik 1.2 HTP

Choć nie imponuje mocą i innymi parametrami, to jest niezwykle popularnywśród nabywców, głównie Skody Fabia. Mowa tu otrzycylindrowej jednostce benzynowej 1.2 HTP, której zmodernizowanawersja już wkrótce trafi do sprzedaży.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017