Wyszukiwałeś:

Corolla X

Verso X

. Znaleziono 60 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Corolla Verso

Spróbuj też wyszukać: touran TOYOTA corolla verso corolla terra

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 60 wszystkich):

Mocniejsza Corolla Verso

Wprowadzone niedawno w modelu Toyota Avensis dwie nowe jednostki wysokoprężneo pojemności 2,2 litra jesienią trafią także do Corolli Verso.

 

206 tys. Corolli Verso do serwisu

Japoński producent samochodów Toyota musi wezwać do serwisów na całymświecie 206 000 egzemplarzy modelu Corolla Verso. W tych pojazdach zostaławykryta wada poduszek powietrznych po stronie pasażera.

 

Corolla Verso lekko zmieniona

Już na przełomie czerwca i lipca w sprzedaży pojawi się lekko zmodernizowanaToyota Corolla Verso. Główne zmiany stylistyczne objęły przednią częśćauta, nowością będzie też silnik 2,2 D-4D 136 w standardzie z filtremcząstek stałych.

 

Toyota Corolla: Synonim niezawodności

Nie ma chyba osoby, która znając się nawet pobieżnie na motoryzacjinie będzie znała modelu Toyota Corolla. Pomimo tego, że jak dotąd to autonie wyróżniało się niczym szczególnym, to przez ponad 40 latsprzedało się w liczbie przekraczającej 30 mln egzemplarzy. W czym zatemtkwił sukces japońskiego kompakta? W tym roku pojawiła się już dziesiątageneracja tego auta, której kluczem do sukcesu ma być jeszcze większaniezawodność.

 

Czy warto kupić?: Toyota Corolla IX (2001-2007)

Toyota Corolla to legenda w świecie motoryzacji. Pod kilkoma względami.Produkowana już przeszło trzydzieści lat zdobyła rzesze klientów. Tymrazem na tapetę trafia dziewiąta generacja modelu. Czy kontynuuje dobrąpassę ośmiu poprzednich?

 

Wątek na forum: Toyota corolla verso - komunikat - OIL CHANGE

Od jakiegoś czasu wuświetla się komunikat OIL CHANGE. Olej w silniku został wymieniony, po ukazaniu sie komunikatu, ale ten nie zniknął. Nie wiem Byc może jest to wina komputera. Toyota corolla verso 2.0 d4d 116 km 2004 r ~Tomek

 

Wątek na forum: pali się VSC i TRC

Potrzebuję pomocy. Nie wiem co może być przyczyną zapalonych kontrolek VSC i TRC w samochodzie Toyota Corolla Verso 2.0 Desel D4D ~Grzegorz

 

Kradli Toyoty i wpadli

Policjanci z Łodzi oraz Sieradza rozbili grupę przestępczą, specjalizującąsię w kradzieży samochodów. Co ciekawe, kradli oni tylko Toyoty CorolleVerso. W sumie ich łupem padło co najmniej 40 aut.

 

Luzy na kierownicy w Corolli i Verso

Toyota rozpoczęła właśnie kampanię przywoławczą dwóch swoichmodeli - Corolli oraz Verso. Do serwisów zaproszonych zostanie 445właścicieli ww. modeli, a wszystko z powodu możliwości poluzowania nakrętkiw układzie kierowniczym.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Corolla Verso".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017