Wyszukiwałeś:

Corolla X

Verso X

. Znaleziono 18 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Corolla Verso

Spróbuj też wyszukać: TOYOTA corolla verso touran corolla terra

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 18 wszystkich):

206 tys. Corolli Verso do serwisu

Japoński producent samochodów Toyota musi wezwać do serwisów na całymświecie 206 000 egzemplarzy modelu Corolla Verso. W tych pojazdach zostaławykryta wada poduszek powietrznych po stronie pasażera.

 

Diesle Toyoty z Polski

Jeden z serwisów branżowych poinformował, że wszystkie silniki diesla domodeli Toyota Corolla Verso, Avensis oraz terenowego RAV4 będą w pochodzić zpolskich zakładów Toyoty. Przedtawiaciele Toyota Motor Industries Polandpodkreślają, że zakład w Jelczu będzie produkował silniki tylko do modeliprodukowanych w Europie.

 

Corolla Verso lekko zmieniona

Już na przełomie czerwca i lipca w sprzedaży pojawi się lekko zmodernizowanaToyota Corolla Verso. Główne zmiany stylistyczne objęły przednią częśćauta, nowością będzie też silnik 2,2 D-4D 136 w standardzie z filtremcząstek stałych.

 

Toyota Corolla: Synonim niezawodności

Nie ma chyba osoby, która znając się nawet pobieżnie na motoryzacjinie będzie znała modelu Toyota Corolla. Pomimo tego, że jak dotąd to autonie wyróżniało się niczym szczególnym, to przez ponad 40 latsprzedało się w liczbie przekraczającej 30 mln egzemplarzy. W czym zatemtkwił sukces japońskiego kompakta? W tym roku pojawiła się już dziesiątageneracja tego auta, której kluczem do sukcesu ma być jeszcze większaniezawodność.

 

Kolejny zakład Toyoty w Wałbrzychu

Oddano do użytku nowy zakład produkcyjny należący do Toyota MotorManufacturing Poland w Wałbrzychu. W nowej, trzeciej wałbrzyskiej fabryceToyoty produkowane będą sześciobiegowe skrzynie biegów do modeliAvensis, Auris, Corolla Verso oraz Yaris.

 

Toyota kolejny rok liderem

Toyota Motor Poland nieprzerwanie od stycznia była liderem rankingu sprzedażynowych samochodów osobowych. Rok 2008 - pomimo trudnej sytuacji napolskim rynku motoryzacyjnym - Toyota zakończyła z najwyższym wynikiemsprzedaży w swojej 18 letniej historii na rynku polskim.

 

Zostało tylko Verso

Już w przyszłym tygodniu na wystawie w Genewie będzie można zobaczyć nowągenerację kompaktowego minivana Toyoty. Zmiany nastąpią również wnazewnictwie samego modelu, z której zniknie nazwa Corolla, a pozostaniejedynie Verso.

 

Masz Toyotę? Uważaj na pedał gazu!

Największa w historii Toyoty, a najprawdopodobniej także i w historii całejbranży motoryzacyjnej, kampania serwisowa związana z wadliwie działającympedałem gazu rozprzestrzenia się niczym pandemia. Po rynku amerykańskimprzyszedł czas i na Europę, w tym i Polskę. Jak na razie potwierdzono, iżpodobnym problemem może być objętych 1,8 mln aut na naszym kontynencie.

 

80 tys. Toyot do serwisu!

To będzie z całą pewnością największa akcja serwisowa na naszym rynku. Z1,8 mln aut wzywanych do serwisu na europejskim rynku, 80 tys. będzie sięmusiało stawić w naszym kraju.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Corolla Verso".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017