Wyszukiwałeś:

Corsa X

OPC X

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Corsa OPC

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Gorąca Corsa nadchodzi

Reporterom branżowego magazynu motoryzacyjnego Autocar udało się przyłapaćpodczas testów, usportowioną wersję, debiutującej niedawno Corsy, któraniebawem uderzy na rynek. Niemiecki producent zamierza bowiem stworzyćatrakcyjną alternatywę dla Renault Clio 197.

 

Przede wszystkim Antara

Opel Antara, crossover z napędem na cztery koła, będzie główną atrakcjąna stoisku niemieckiej firmy podczas zbliżających się wielkimi krokamitargów motoryzacyjnych w Paryżu.

 

Opel Corsa Van: OPC czy transporter?

Na salonie samochodowym w Paryżu Opel zaprezentuje kolejną wersję nadwoziowąnowej generacji modelu Corsa. Co prawda według informacji zawartych wterminarzu premier niemiecki producent prezentować będzie dostawczy konceptCorsy van jednak usportowiona sylwetka auta może być namiastką tego cooferować będzie wersja OPC.

 

Opel Corsavan w Brukseli

Po prezentacji studium koncepcyjnego Corsavan w czasie paryskich targówmotoryzacyjnych, wersja produkcyjna kompaktowego miejskiego vana zadebiutujezaraz na początku przyszłego roku. Brukselskie targi motoryzacyjne będąnajlepszą ku temu okazją.

 

Najmocniejsza Corsa w historii

Po całkiem udanym zeszłorocznym debiucie długo oczekiwanego modelu Corsa,Opel zamierza wypuścić na rynek usportowioną wersję małego bestsellera.Auto zadebiutuje już podczas marcowego Salonu Samochodowego w Genewie, a zarazpo tym trafi na rynek.

 

Grande Punto jako hot-hatch

Nie nowa "pięćsetka", a Fiat Grande Punto będzie pierwszym modelem,z którym do gry powróci włoska marka Abarth. Tę usportowioną wersję Fiataz segmentu B zobaczymy już na targach w Genewie.

 

Opel Corsa GSi

Na wystawie w Barcelonie zaprezentowana została kolejna usportowiona wersjanowej generacji Corsy. Całkiem niezłe osiągi Corsie GSi zapewnić ma150-konny silnik o pojemności 1,6 litra.

 

Opel Corsa: Mały Corsarz

Mały Opel Corsa urósł dość znacznie, podobnie jak i całakonkurencja, i mógłby teraz z powodzeniem służyć nawet jako autorodzinne. Ale tylko co najwyżej wersja 5-drzwiowa. My testowaliśmytrzydrzwiową Corsę, której zdecydowanie bliżej do sportowej namiastkimałego miejskiego samochodu.

 

Opel Corsa ma 25 lat

Wszystko zaczęło się w 1982 roku, kiedy to General Motors rozpocząłprodukcję rewolucyjnego małego samochodu o nazwie Opel Corsa. Jego produkcjazostała zainaugurowana w hiszpańskiej fabryce Figueruelas, umiejscowionej wSaragossie.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Corsa OPC".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017