Wyszukiwałeś:

Corsa

. Znaleziono 215 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Corsa

Spróbuj też wyszukać: corsa b corsa c corsa d

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 215 wszystkich):

Opel Corsa: Ten nowy

Na Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Londynie Opel zaprezentuje całemuświatu najnowszą generację modelu Corsa. Już teraz jednak zostałyopublikowane pierwsze, oficjalne zdjęcia czwartej serii reprezentanta klasy autmałych marki z Ruesselsheim.

 

Europa: Dobry start Opla Corsa

Nowa generacja modelu Opel Corsa, która światową premierę obchodziła nalipcowym salonie samochodowym w Londynie według producenta odnotowała jużsporą popularność. W ciągu pierwszego miesiąca od momentu wprowadzenia autado sprzedaży w całej Europie złożono już 35 tys. zamówień na nowy produktniemieckiej marki.

 

Nowa Corsa od 36 900 zł

Polski oddział marki Opel opublikował oficjalny cennik dla nowej generacjimodelu Corsa, która w sprzedaży pojawi się w październiku bieżącegoroku. Ceny za Corsę czwartego "pokolenia" rozpoczynają się od 36900 zł w wersji trzydrzwiowej i od 38 500 zł w przypadku nadwoziapięciodrzwiowego.

 

Opel Corsa Van: OPC czy transporter?

Na salonie samochodowym w Paryżu Opel zaprezentuje kolejną wersję nadwoziowąnowej generacji modelu Corsa. Co prawda według informacji zawartych wterminarzu premier niemiecki producent prezentować będzie dostawczy konceptCorsy van jednak usportowiona sylwetka auta może być namiastką tego cooferować będzie wersja OPC.

 

Nowy Opel Corsa już nagrodzony

Choć na rynku dostępny jest dopiero od kilku dni, to Opel Corsa czwartejgeneracji zdobył już swoją pierwszą nagrodę - tytuł Samochodu Roku wDanii.

 

Opel Corsa - Autobest 2007

Opel Corsa został wyróżniony tytułem Autobest 2007, przyznawanym przezgrono dzienikarzy z 13 krajów Europy Środkowo-Wschodniej.

 

Najmocniejsza Corsa w historii

Po całkiem udanym zeszłorocznym debiucie długo oczekiwanego modelu Corsa,Opel zamierza wypuścić na rynek usportowioną wersję małego bestsellera.Auto zadebiutuje już podczas marcowego Salonu Samochodowego w Genewie, a zarazpo tym trafi na rynek.

 

Opel Corsa: Mały Corsarz

Mały Opel Corsa urósł dość znacznie, podobnie jak i całakonkurencja, i mógłby teraz z powodzeniem służyć nawet jako autorodzinne. Ale tylko co najwyżej wersja 5-drzwiowa. My testowaliśmytrzydrzwiową Corsę, której zdecydowanie bliżej do sportowej namiastkimałego miejskiego samochodu.

 

Opel Corsa ma 25 lat

Wszystko zaczęło się w 1982 roku, kiedy to General Motors rozpocząłprodukcję rewolucyjnego małego samochodu o nazwie Opel Corsa. Jego produkcjazostała zainaugurowana w hiszpańskiej fabryce Figueruelas, umiejscowionej wSaragossie.

 

10 milionów Opli Corsa

Opel Corsa, jeden z najbardziej znanych i najdłużej produkowanychsamochodów niemieckiej marki pobił rekord. Z taśm montażowych wEisenach zjechał egzemplarz o numerze seryjnym 10.000.000. Jubileuszowymmodelem była wersja ecoFLEX 1.3 CDTI.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017