Wyszukiwałeś:

Corvette

. Znaleziono 72 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Corvette

Spróbuj też wyszukać: corvette C4 corvette c3 corvette cr 7

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 72 wszystkich):

Rolls-Royce i Corvette z oponami Goodyear

Jeden z najbardziej luksusowych samochodów na świecie - Rolls-RoycePhantom oraz najnowszy sportowy model szóstej generacji - Corvette coupewraz z kabrioletem zostały wyposażone w opony Goodyear Eagle typu Runflat.

 

Latające dachy Corvette

General Motors ogłasza ogólnoświatową akcję serwisową dla modeli Corvettewyprodukowanych w latach 2005/2006. Powód - w trakcie jazdy może dojść dozerwania się dachu.

 

Nissan GT-R pokonany! Corvette ZR1 z rekordem Nurburgring

Jeszcze nie tak dawno temu najnowszy Nissan GT-R osiągnął rekordowy czasokrążenia toru Nurbugring w 7 minut 29 sekund, a już teraz tytułkróla toru odebrała mu Corvette ZR1.

 

Sportowy pakiet dla Corvette

Entuzjaści marki Corvette, których nie stać na nową wersję ZR-1, aposiadają już w garażu wersję 1LT lub Z06 będą mogli wyposażyćswój samochód w specjalny Competition Sport Package, któryprzybliży nam nieco ekstremalną wersję.

 

Grand Sport w Corvette

Marka Grand Sport powraca do Corvette. Odświeżona wersja samochoduprzygotowana na rok 2010 będzie bazować na jednostce LS3, natomiast nadwoziesamochodu zostanie wzbogacone o dodatki stylistyczne.

 

1,5 miliona Corvette

Pod koniec maja wyprodukowany został 1,5-milionowy egzemplarz jednej zewspółczesnych ikon motoryzacji, jaką bez wątpienia jest Corvette.

 

Ekstremalne Corvette

Firma Hennessey Performance ujawniła szczegóły dotyczące swojegonajnowszego projektu. Jest to model Z700 Limited Edition, który jestoparty na Chevrolecie Corvette ZR1.

 

Amerykańsko-włoskie Corvette

Firma SV Motor Company wydała właśnie na świat swój najnowszy projekto nazwie SV 9 Competizione. Jest to sportowe auto zbudowane na podzespołachamerykańskiej Corvette we włoskim opakowaniu.

 

Nowe Corvette już za trzy lata

Koncern General Motors ogłosił, że w 2012 roku rozpocznie się produkcjanowej generacji modelu Corvette. Model C7 wzoruje się na studium koncepcyjnymStingray.

 

Corvettę czeka surowa dieta

Aby General Motors mógł nadal sprzedawać na amerykańskim rynkuswój sportowy model Corvette, musi poddać ją gruntownymprzeróbkom. Jedną z nich może być nawet wprowadzenie wersjihybrydowej.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017