Wyszukiwałeś:

Coupe X

Concept X

. Znaleziono 49 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Coupe Concept

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 49 wszystkich):

BMW Concept Car 328: (Aero)dynamizm

BMW zaprezentowało swój najnowszy model studyjny 328 Mille Miglia TouringCoupe. Niemiecka marka chce w ten sposób zademonstrować swoje technicznemożliwości tworzenia aut przyszłości bazując na historycznychosiągnięciach.

 

Honda Accord w wersji coupe

Najlepiej sprzedający się model Hondy na rynku amerykańskim, Honda Accord,będzie niedługo dostępny także w wersji coupe. Prototyp tej wersji zostałwłaśnie zaprezentowany podczas targów w Detroit.

 

BMW z czterodrzwiowym Gran Turismo

To może być przyszłość segmentu aut klasy premium. BMW na saloniesamochodowym w Szanghaju zaprezentuje czterodrzwiową limuzynę o nadwoziuCoupe. Concept CS to odpowiedź Bawarczyków na konkurentów takich jak MercedesCLS i mający pojawić się w sprzedaży Aston Martin Rapide.

 

BMW seria 1 bardziej na sportowo

BMW Concept serii 1 tii, zaprezentowany właśnie na rozpoczynającej sięwystawie samochodowej w Tokio, to pojazd, którym bawarska marka nawiązuje dosportowych genów swoich modeli z lat 60. i 70.

 

Renault Megane Coupe Concept

Renault prezentuje na salonie genewskim Megane Coupe Concept – show-carzapowiadający kształt przyszłego seryjnego kompaktowego coupe. Podobnie jakNowa Laguna, świadczy on o zmianie stylu Renault na bardziej płynny isportowy.

 

Nowe Volvo S60: Koncept z kryształami

Volvo S60 Concept - najnowszy koncepcyjny model Volvo zaprezentowanyzostanie  w styczniu na targach motoryzacyjnych w Detroit. Samochódzapowiada model seryjny, który na rynku pojawi się w 2010 roku.

 

Seksowna Laguna Coupe

Renault Laguna Coupe zostało wyróżnione w kategorii Auto z seksem, wplebiscycie Samochód Roku Playboya 2009. Francuski pojazd zostałnagrodzony za „bezpretensjonalny i drapieżny wygląd, wyostrzoną linięoraz dynamiczne silniki i najlepszy w historii Renault układ jezdny” zczterema kołami skrętnymi (4-Control).

 

Nowe coupe od MINI

MINI opublikowało właśnie pierwsze zdjęcia całkowicie nowego samochodu onazwie Coupe Concept, który zostanie odsłonięty podczas targówmotoryzacyjnych we Frankfurcie.

 

Coupe od Cadillaca

Do luksusu, z jakiego słynął Cadillac CTS, General Motors dodał terazodrobinę bardziej sportowego wizerunku. W ten oto sposób powstał CTSCoupe, które już wiosną przyszłego roku pojawi się w sprzedaży.

 

Oto elektryczne BMW!

BMW także wchodzi do coraz bardziej pęczniejącego segmentu aut z napędemelektrycznym. Na styczniowej wystawie w Detroit zaprezentowane zostanie,prototypowe jeszcze, BMW Concept ActiveE.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Coupe Concept".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017