Wyszukiwałeś:

Croma

. Znaleziono 22 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Croma

Spróbuj też wyszukać: c5 307 cmax

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 22 wszystkich):

Fiat Sedici: 4x4 równa się 16

W ostatnim czasie Fiat przyzwyczaił swoich klientów do miłych niespodzianek.Teraz po udanym debiucie nowych modeli Croma oraz Grande Punto, włoskiproducent zaprezentuje swoje pierwsze auto z segmentu SUV - Fiata Sedici.

 

Fiat w pielgrzymce

Fiat Auto Poland będzie oficjalnym sponsorem organizacji ApostolskiejPielgrzymki Ojca Św. Benedykta XVI do Polski, która odbędzie się w dniach25-28 maja.

 

Fiat Croma "Produktem Roku"

27 stycznia br. na Zamku Królewskim w Warszawie miała miejsce uroczystośćnagrodzenia osobistości i firm przez Kapitułę Polskiego Klubu Biznesu.

 

Croma wycofana ze sprzedaży

Najprawdopodobniej będzie to jeden z najkrótszych pobytów w historii nabrytyjskim rynku. Fiat Croma nie zdołał zabalować tam zbyt długo, dlategoże koncern Fiat zdecydował, aby wycofać auto z powodu niezadowalającychwyników sprzedaży.

 

Świeża wizja Cromy

Fiat postanowił nieoczekiwanie odświeżyć swoje topowe kombi o nazwie Croma.Wersja po face-liftingu będzie się wyróżniać zmienionym wyglądem przedniejczęści nadwozia, bogatszym i obszerniejszym wnętrzem oraz dostępnościąnowej gamy silników.

 

Fiat Croma: Włoski mix

We włoskiej kulturze dużą rolę odgrywa rodzina. Na północyEuropy  szukając rodzinnego samochodu pod uwagę bierze się przedewszystkim przedstawicieli segmentu van oraz SUV. W gamie Fiata ze świecąszukać odpowiedników tych dwóch segmentów. Na szczęściejest solidne kombi, które potrafi połączyć wygodę i uniwersalność wbardzo ładnym opakowaniu. Oto reaktywowany Fiat Croma po kosmetycznym liftingu.

 
 
 
 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017