Wyszukiwałeś:

Cross X

Coupe X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Cross Coupe

Spróbuj też wyszukać: Colkswagen

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Będzie Passat Coupe

Jak donosi serwis branżowy "Autoweek", niemiecki koncern Volkswagenpotwierdził informacje na temat wprowadzenia do sprzedaży nowego Passata wwersji Coupe.

 

Peugeot 308 już w 2007

Francuski Peugeot musi przyśpieszyć tempo przy tworzeniu następcy modelu 307.Jeden z najlepiej sprzedających się modeli marki szybko traci napopularności. Następca - Peugeot 308 - dzięki swoim większym rozmiarom orazbardziej dynamicznej sylwetce ma zmotywować potencjalnych klientów do zakupufrancuskiego auta.

 

"Terenowy" Hyundai Getz

Od września w niemieckich salonach Hyundaia oferowany będzie model Getz wwersji "Cross". Nowy wariant auta będzie wyróżniał się przede wszystkimoffroadową stylistyką i nieco wyższą ceną.

 

Paryskie nowości 2006

Już w przyszłym tygodniu, 28 września 2006 roku, dniami prasowymi rozpoczniesię jedna z ważniejszych imprez w motoryzacyjnym kalendarzu Europy. Przezponad dwa tygodnie setki tysięcy gości, dziennikarzy oraz przedstawicieli firmzwiązanych z branżą moto uczestniczyć będzie w tym wydarzeniu.

 

Audi Cross Cabrio quattro

Audi należy do grona producentów aut, którzy lubiąeksperymentować. Dowód? Świeżo ściągnięty z desek kreślarskichmodel koncepcyjny Cross Cabrio quattro. To także dowód na to, żepołączenie samochodu o zapędach terenowych z funkcjami kabrioleta może daćbardzo ciekawy efekt.

 

Touareg kabrioletem?

Kilka dni temu wirtualny świat obiegły zdjęcia nowego, nieoczekiwanego modeluVolkswagena. Nikt chyba nie spodziewał się, że niemiecki koncern zamierzawejść w tak mocno niszowy segment, tym bardziej że za oknami zima.

 

Nie-SUV Land Rovera

Land Rover, marka znana dotąd wyłącznie z modeli z segmentu SUV lub wręcztypowo terenowych, szykuje się do wejścia do całkowicie nowego dla siebiesegmentu. Koncepcyjny Crossover Land Rover LRX zadebiutuje na wystawie wDetroit.

 

Nowości 2010

Pierwsze dni nowego, 2010 roku już za nami. Najwyższa pora więc, byprzyjrzeć się, jakie nowe modele w najbliższych dwunastu miesiącach pojawiąsię w sprzedaży na naszym rynku. Mimo kryzysu, jaki szczególnie mocnodotknął branżę motoryzacyjną, szykuje się sporo ciekawych premier.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Cross Coupe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017