Wyszukiwałeś:

Cross X

up X

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Cross up

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Volkswagen Up!: Małe rozmiary, duży potencjał

Lupo, Fox. Niemiecki koncern z Wolfsburga już nie raz próbował swoichsił w klasie małych aut miejskich. Jednak na Starym Kontynencie żaden z tychmodeli nie przypadł do gustu takiej liczbie klientów, jak chociażbynieco większe Polo. Nowy model, który właśnie wjeżdża do polskichsalonów ma niewielkimi rozmiarami, ale obszernym wnętrzem wreszcieodwrócić szczęście w kartach na korzyść Volkswagena.

 

Nowości A.D. 2013

Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż, a niedługo potem Sylwester i nowy 2013rok. Wraz z nim nowe plany, marzenia, nadzieje... Dla tych, którzyplanują, marzą o zakupie nowego samochodu przygotowaliśmy listę nowości,które w nadchodzących dwunastu miesiącach zadebiutują w polskichsalonach sprzedaży. A wśród nich wiele naprawdę ciekawych modeli...

 

Volkswagen Cross Up!

Zbliżająca się wystawa w Genewie będzie miejscem światowej premierykolejnego modelu Volkswagena z dopiskiem Cross. Tym razem do tego gronadołączy najmniejszy model z Wolfsburga, czyli Volkswagen up!

 
 

Wątek na forum: Volkswagen Cross Up!

Szkoda że nie dodadzą napędu 4x4 Pacio

 

Wystawa w Genewie wystartowała

Na ten moment z pewnością czekało wielu fanów motoryzacji. Możnapowiedzieć, że właśnie oficjalnie rozpoczął się nowy rok motoryzacyjnyA.D. 2013 na rynku europejskim. W halach wystawowych Palexpo w Genewie możnapodziwiać nowości ze wszystkich segmentów rynkowych, jednak zauważalnesą pewne tendencje, w jakim kierunku zmierza obecnie europejska motoryzacja.

 

Te nowości pojawią się w 2014 roku

mijających dwunastu miesięcy, ale i odpowiedni moment, by spojrzeć uważniena tę najbliższą przyszłość. A w tej czeka nas kilkadziesiąt premiercałkowicie nowych bądź gruntownie zmodernizowanych modeli. Zapraszamy dokrótkiej wędrówki po najciekawszych nowościach 2014 roku, jakiespróbują podbić polski rynek aut nowych.

 
 

Volkswagen cross up!: Maluch na palcach

Miał być małym autkiem specjalizującym się przede wszystkim w miejskichzadaniach. Jednak w testowanej przez nas ostatnio wersji ma aspiracje do byciaczymś więcej. Czy przedrostek cross faktycznie zmienia Volkswagena up!, czyjest tylko marketingowym zabiegiem, który podnosi jedynie cenę końcowąmodelu?

 

VW Cross Up! - czas na zmiany

Koncern z Wolfsburga odświeżył "uterenowioną" wersję modelu Up!Zmiany jak przystało na koncern Volkswagena są kosmetyczne.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Cross up".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017