Wyszukiwałeś:

Crossfire

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Crossfire

Spróbuj też wyszukać: crossfire lampa chrysler crossfire

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Crossfire Roadster już latem

W niespełna rok po wprowadzeniu przez Chrysler Group samochodu Crossfire coupe,na rynki światowe wchodzi kabriolet Crossfire Roadster.

 

Alfa Romeo Brera w Genewie

Już trzeciego marca rozpoczyna się 75-ty Międzynarodowy Salon Samochody wGenewie. Na tę okazję należąca do Fiata Alfa Romeo zaprezentuje produkcyjnąwersję swojego najnowszego coupe - następcy GTV i Spider.

 

Hummery z Wrocławia?

W ofercie wrocławskiego dealera Mitsubishi - ASV Lider dostępne są samochodymarki Hummer. W salonie na pierwszego klienta czeka już model Hummer H2. Czy topoczątek długofalowej sprzedaży tej unikatowej na polskim rynku marki?

 

Producent cabrio w Polsce

Rada nadzorcza firmy Karmann - producenta samochodów typu cabrio, podjęładecyzję o przeniesieniu produkcji do Polski. Decyzja zapadła nieznacznąwiększością głosów podczas wczorajszego spotkania rady nadzorczej -informuje niemiecka prasa.

 

Karmann już w Polsce

Niemiecka spółka Wilhelm Karmann GmbH zakupiła działkę o powierzchni 7hapod budowę swojej nowej fabryki w Żarach. Do nowej fabryki przeniesionazostanie z Niemiec produkcja dachów do kabrioletów. Nakłady inwestycyjnewyniosą 10 mln euro. Początkowo zakład zatrudni 100 osób.

 

Crossfire w nowych szatach

Firmy zajmujące się ekstrawaganckim wykończeniem wnętrz często ze zwykłychsamochodów potrafią zrobić stylistyczne perełki. Efekt finalny to rzeczjasna kwestia gustu, tak jak w przypadku Chryslera Crossfire, który otrzymałpakiet nowych materiałów od firmy JAB Anstoetz.

 

Chrysler zlikwiduje 11 000 stanowisk

Firma Cerberus, która nie tak dawno temu odkupiła od koncernu Daimler AGudziały w marce Chrysler szykuje się do likwidacji około 11 000 stanowiskpracy. Modyfikacjom poddany zostanie także cały system produkcji w pięciuamerykańskich fabrykach.

 

Nissan 350Z Roadster: Muscle Car z Dalekiego Wschodu

Tym razem, w naszych testach prezentujemy auto, które z racji swoichosiągów oraz czego nie da się ukryć, koloru nadwozia, określiliśmymianem "elektryzującej pomarańczy". Model zbierający laury wzawodach driftu i słynący niestety... ze zmęczonych wiekiem panówpodbijających sobie notowania u nastolatek. Zapraszamy na przejażdżkęNissanem 350Z Roadster.

 
 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017