Wyszukiwałeś:

Cruze

. Znaleziono 23 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Cruze

Spróbuj też wyszukać: honda crv uzywane cruze ncap[ cruze kombi

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 23 wszystkich):

Cruze – nowy kompakt Chevroleta

Całkowicie nowy model Chevroleta z segmentu kompaktów, któregoświatowa premiera odbędzie się na zbliżającej się powoli wystawiesamochodowej w Paryżu, będzie nazywać się Cruze.

 

Pierwsze zdjęcia Chevroleta Cruze

Wprawdzie światowa premiera zupełnie nowego kompaktowego sedana będzie miałamiejsce w październiku na wystawie w Paryżu, to jednak General Motorszdradził już pierwsze fakty nt. swojego nowego modelu.

 

Opóźniony start Chevroleta Cruze?

W trzecim kwartale globalna sprzedaż koncernu General Motors była niższa niżw analogicznym okresie 2007 o 11,4%. W branży pojawiły się opinie, że zpowodu konieczności kontroli kosztów grupa może ewentualnie zdecydowaćo opóźnieniu prac lub nawet o rezygnacji z planów wprowadzenia narynek kilku nowych modeli.

 

Chevrolet WTCC Cruze 2009

Podczas Salonu Samochodowego w Bolonii Chevrolet zaprezentował, nowy modelCruze WTCC, który będzie startował w nadchodzącym sezonie w zawodachWorld Touring Car Championship (WTCC).

 

Chevrolet Cruze za niecałe 50 tys. zł

General Motors Poland opublikował właśnie oficjalne ceny, jakie przyjdziezapłacić za całkowicie nowy model w gamie, jakim jest Chevrolet Cruze. Zapodstawową wersję z 1,6-litrowym silnikiem trzeba będzie zapłacić minimum49.990 zł.

 

Chevrolet Cruze najbezpieczniejszy!

Pięć gwiazdek w testach zderzeniowych Euro NCAP już zasługuje na słowauznania. Chevrolet Cruze uzyskał jednak najlepszy w historiicrash-testów przeprowadzanych przez Euro NCAP wynik w testach zderzeńczołowych i bocznych.

 

Euro NCAP: Zwycięski Chevrolet, porażka Toyoty

Czy są takie marki samochodowe, o których modelach można z pełnymprzekonaniem powiedzieć, iż na pewno są bezpieczne? I na odwrót. Czy oniektórych można z góry być pewnym, że w kwestiachbezpieczeństwa do prymusów nie należą? Teoretycznie mogło by sięwydawać, że tak jest, choć najnowsze wyniki testów zderzeniowych EuroNCAP nieco zmieniają takie proste spojrzenie na te sprawy.

 

AUTOBEST 2010 dla Chevroleta Cruze

Chevrolet Cruze, który wiosną pojawił się na rynku europejskim,otrzymał od jury złożonego ze znanych dziennikarzy motoryzacyjnych zeŚrodkowej i Wschodniej Europy tytuł „AUTOBEST 2010”. Dziennikarzez 15 krajów przyznali Cruze’owi pierwsze miejsce w kategorii„najlepszy zakup” („best buy”), a konkurencjęstanowiły Hyundai i20, Skoda Yeti i Volkswagen Polo.

 

Dla kogo tytuł Światowego Samochodu Roku?

Znamy już dziesiątkę finalistów, która powalczy o tytułŚwiatowego Samochodu Roku. W marcu, podczas wystawy w Genewie, ogłoszonazostanie finałowa trójka, zaś zwycięzcę poznamy 1 kwietnia podczaswystawy samochodowej w Nowym Jorku.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017