Wyszukiwałeś:

Cube

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Cube

Spróbuj też wyszukać: nissan x trail micra trezia

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Iveco i nowy Stralis

Iveco przygotowuje się do targów pojazdów komercyjnych. Na swoim stoiskuzaprezentuje nową generację ciężarówki Stralis, która na rynek zostaniewprowadzona jeszcze w marcu bieżącego roku.

 

Nissan zbuduje bardzo tani model

Nissan planuje wprowadzenie na rynek europejski samochodu, który w 2010 rokuzadebiutuje w Indiach. Nie byłoby w tej informacji nic nadzwyczajnego, gdybynie fakt, że samochód ma kosztować nie więcej niż 6.500 zł!

 

Pudełko Nissana w drodze do Europy

Na japońskim rynku jest już pojazdem niemal kultowym. Ciekawe czy tak będziew Europie. Nissan coraz poważniej zastanawia się nad wprowadzeniem dosprzedaży na Starym Kontynencie modelu Cube.

 

Nissan Cube dla Europy

Nissan zaprezentował właśnie zupełnie nową, trzecią generację modeluNissan Cube. Imprezy prezentacyjne zorganizowano w Japonii, StanachZjednoczonych i Europie.

 

Kolejna oznaka kryzysu

Nie tylko słabsza sprzedaż, czy nawet widmo bankructwa niektórychkoncernów świadczą o tym, że w motoryzacji źle się dzieje. Nissanogłosił, iż ze względu na trudną sytuację finansową nie weźmie udziałuw styczniowych targach w Detroit. A nie jest jedynym producentem, którypodjął tak radykalną decyzję.

 

Nowości 2009

Rozpoczął się 2009 rok, a wraz z nim jak zwykle pojawia się pytanie, jaki onbędzie? Kryzys gospodarczy, jaki dotknął branżę motoryzacyjną, budzi sporoobaw, jednak wszyscy mają nadzieję, że aż tak źle nie będzie. Być możelekiem na całe zło okażą się nowości, jakie pojawią się na rynku wciągu najbliższych dwunastu miesięcy. A zapowiada się dość ciekawie.

 

Chcą wypożyczać auta na prąd

Firma Europcar, jedna z wiodących sieci wypożyczalni aut na rynku europejskimzamierza od 2010 roku wprowadzić do swojej oferty samochody z napędemelektrycznym.

 

Trzy elektryczne Renault

Francuski producent samochodów marki Renault przygotowuje na tegorocznetargi we Frankfurcie kilka znaczących nowości. Szykują się trzy elektrycznepremiery, z czego jedna z nich pojawi się na drogach w przeciągu trzech lat.

 

COTY 2010: Ostateczne nominacje

Ogłoszono listę samochodów, które wezmą udział w finaletegorocznego plebiscytu Car of the Year 2010. Na liście pojawiły się 33modele, z których zwycięzcę poznamy już za kilka tygodni.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017