Wyszukiwałeś:

Cx X

9 X

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Cx 9

Spróbuj też wyszukać: cx-9

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

Mazda CX-9 w Nowym Jorku

W kwietniu podczas międzynarodowych targów motoryzacyjnych w Nowym Jorku,Mazda Motor Corporation zaprezentuje swojego nowego SUV`a. Mazda CX-9 będziekontynuacją serii samochodów rekreacyjno-sportowych tej marki.

 

Defekt Mazdy 5 i Mazdy 6

Japoński producent samochodów Mazda wezwie na całym świecie do serwisu 16400 aut modeli Mazda5 i Mazda6 z powodu awarii mocowania wałków rozrządu. Doserwisu muszą trafić egzemplarze wyprodukowane w okresie od 3 października do29 grudnia 2005 roku.

 

Mazda CX-9 już w produkcji

W japońskiej fabryce, niedaleko głównej siedziby Mazdy w Hiroshimie, ruszyłaprodukcja nowego crossovera CX-9. Niestety auto to będzie przeznaczone tylko narynek amerykański.

 

Koncepcyjna Mazda Nagare

Podczas targów motoryzacyjnych w Los Angeles, które ruszają już 29listopada, Mazda zaprezentuje koncepcyjny model Nagare.

 

Egzotyczna Kia

Nadchodzące targi w Detroit będą okazją dla koreańskiej marki Kia, abyodsłonić swoje najnowsze studium koncepcyjne. Model o nazwie Kue prezentowaćbędzie kierunek designu, jakim w przyszłości będzie się kierowaćproducent.

 

Amerykańskie auto roku - finaliści

Na miesiąc przed ogłoszeniem wyników poznaliśmy dwie trójkifinalistów najbardziej prestiżowych wyróżnień na rynkuamerykańskim - North American Car of the Year oraz North American Truck of theYear.

 

Najlepsze wnętrza mają...

Ward's zaprezentował laureatów dziewiątej już edycji nagródNajlepsze Wnętrze Roku (Ward’s Interior of the Year) ogłaszajączwycięzców w sześciu kategoriach.

 

Kazamai: Nowy koncept Mazdy

Podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Moskwie (26 sierpnia) Mazdazaprezentuje Kazamai - koncept sportowego, kompaktowego crossovera. Jego nazwaoznacza po japońsku „trąbę powietrzną” i ma być synonimem siłyi dynamiki tego pojazdu.

 

Mazda CX-7 po liftingu i z dieslem

Zaprezentowana na wystawie we Frankfurcie Mazda CX-7 po faceliftingu trafiawłaśnie do sprzedaży na polskim rynku. I co niezwykle ważne, będzie też dowyboru z silnikiem wysokoprężnym.

 

Mazda CX-9 w Polsce

Do tej pory jedynym SUV-em Mazdy dostępnym na polskim rynku był model CX-7.Jednak "klient nasz pan" i duża liczba zapytań o model CX-9spowodowała, iż limitowana seria tego auta będzie dostępna także i u nas.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Cx 9".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017