Wyszukiwałeś:

Cypr

. Znaleziono 38 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Cypr

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 38 wszystkich):

Tytuł "Autobest 2004" dla Pandy

Kolejną nagrodę, po tytule Car of the Year 2004 oraz Auto Europa, zdobył FiatPanda produkowany w Polsce.

 

AUTOBEST AWARD 2005 dla Dacii Logan

Wchodząc na rynki Europy, nowy model rumuńskiego producenta przejętego kilkalat temu przez Renault, otrzymał prestiżową nagrodę na rynkach naszegoregionu. Wyprzedził m.in. nową Skodę Octavia i Opla Astra. Czym sobie na tozasłużył?

 

Wjeżdżamy do strefy Schengen

Od kilku dni, dokładnie od 21 grudnia 2007 roku, Polska znajduje się w strefieSchengen. Cóż to oznacza, poza zniesieniem kontroli na granicach, dlaprzeciętnego Kowalskiego? Jakie obowiązki i prawa pozostały, a co sięzmieniło w tej kwestii...

 

Transport jedzie na południe

Niejasne przepisy o VAT utrudniają działalność transportową w naszym kraju.Polskie przedsiębiorstwa spedycyjne przenoszą siedziby na Cypr i do Czech.

 

WRC: Od Cypru w pięć zespołów

Prywatny zespół Munchi's wraca do regularnych startów w RajdowychMistrzostwach Świata. Od najbliższego w kalendarzu Rajdu Cypru, serial WRCbędzie liczył pięć pełnoprawnych zespołów.

 

WRC: Loeb nie pozostawia złudzeń

Wymarzony początek sezonu dla pięciokrotnego mistrza świata, SebastienaLoeba. Po zwycięstwach w Irlandii i Norwegii, fabryczny kierowca Citroenazdobył kolejny komplet punktów. Tym razem Francuz nie dał szans rywalompodczas Rajdu Cypru i po raz 50 wygrał rundę WRC. Świetnie spisał sięjedyny Polak, Michał Kościuszko. W swojej klasie Junior WRC, krakowianin zakierownicą Suzuki Swift, był drugi ustępując tylko Czechowi, MartinowiProkopowi.

 

Kościuszko: "To było dobre przetarcie"

Jadący samochodem Suzuki Swift S1600 Michał Kościuszko i Maciej Szczepaniakzajęli drugie miejsce w klasyfikacji JWRC w zakończonym w niedzielę RajdzieCypru, III eliminacji Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Świata.  Wklasyfikacji generalnej jedyna polska załoga w RSMŚ uplasowała się na 17.miejscu.

 

Wehikuł czasu na Cyprze

Są jeszcze na świecie specyficzne miejsca, gdzie czas lata temu całkowiciesię zatrzymał.

 

IRC: Mistrzostwo o 1,5 punktu

Andreas Mikkelsen został najmłodszym, rajdowym mistrzem serii IntercontinentalRally Challange. 22-letni Norweg zapewnił sobie tytuł po zwycięstwie wostatniej rundzie cyklu - Rajdzie Cypru.

 

Wątek na forum: Motocykle i quady z nowym, obowiązkowym wyposażeniem

a co jak się Polska nie zgodzi, albo jakiś cypr czy bułgaria? ~kolo

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017