Wyszukiwałeś:

Czechy

. Znaleziono 101 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Czechy

Spróbuj też wyszukać: czechy skoda felicia1300 1997r land rover discavery czechy woj lodzkie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 101 wszystkich):

Polskie inwestycje w UE

Wiele mówi się o inwestycjach zagranicznych w Polsce. Jak jednakprzedstawiają się polskie inwestycje bezpośrednie w krajach UniiEuropejskiej?

 

Fota ruszyła do Czech

W październiku br. rozpoczęła działalność firma Fota Czechy. To jużdruga, po spółce Fota Węgry, firma, która powstała w ramach realizacjiprojektu Fota International. Przewiduje on wejście Foty S.A. na rynkizagraniczne - najpierw w krajach środkowoeuropejskich.

 

ACEA: Sprzedaż nowych aut nadal na plusie

Po optymistycznych, styczniowych wynikach sprzedaży nowych samochodów wEuropie również lutowe dane mówią o wzroście siły nabywczej mieszkańcówStarego Kontynentu.

 

Apetyt na Polskę

Polska jest na piątym miejscu wśród krajów cieszących się największymzaufaniem światowych inwestorów, wynika z corocznego raportu firmy doradczejAT Kearney. Pierwsze cztery pozycje zajmują Chiny, Indie, USA i WielkaBrytania. Kraje naszego regionu uplasowały się w rankingu dużo niżej niżPolska. Węgry zajęły 11 miejsce a Czechy 12.

 

Motoryzacja przebojem polskiego eksportu

W ciągu pierwszego półrocza br. przemysł motoryzacyjny w Polscewyeksportował produkty na łączną wartość blisko 6,89 mld euro. Wartośćta jest wyższa o ponad 1,34 mld euro od uzyskanej w analogicznym okresie rokupoprzedniego, co daje wzrost o ponad 24%.

 

Duża dynamika przemysłu motoryzacyjnego

Przemysł motoryzacyjny w Polsce przeżywa w dalszym ciągu dynamiczny rozwój.W pierwszym miesiącu 2007 r. eksport sektor wyniósł 1,26 mld euro. Jest towartość wyższa o ponad 167,46 mln euro od uzyskanej w styczniu 2006 r., adynamika wzrostu wyniosła 15,30% - wynika z najnowszych danych Polskiej IzbyMotoryzacji. PIM szacuje, że eksportu przemysłu motoryzacyjnego osiągniewartość 16,4-17 mld euro.

 

Skoda Superb i Unia Europejska

W roku 2009, gdy Czechy obejmą przewodnictwo w Unii Europejskiej, czeskiproducent samochodów Skoda Auto zaopatrzy flotę samochodową czeskiegorządu w 27 aut marki Skoda Superb.

 

Dakar udany dla Polaków

Trzecie miejsce Rafała Sonika w klasyfikacji kierowców quadów,piąte miejsce Krzysztofa Hołowczyca w grupie kierowcówsamochodów, to bez wątpienia doskonałe i jak do tej pory najlepszeosiągnięcia Polaków w tej legendarnej imprezie. Nowy Dakar, na nowymterenie przyniósł wiele emocji i był tam samo wymagający jak jegopoprzednie edycje, rozgrywane w Afryce.

 

Czechy: w 2010 r. elektroniczny system opłat i drożeją winiety

Od stycznia 2010 roku w Czechach elektroniczny system opłat będzie dotyczyłjuż samochodów o masie powyżej 3,5 tony (autobusów iciężarówek). Początek roku to również zmiana cen winiet iokresu ich ważności - winiety dziesięciodniowe zastąpią dotychczasowetygodniówki.

 

Czechy: Wzmożone kontrole i droższe winiety

Jeszcze mniejsza tolerancja dla pijanych kierowców w Czechach. Do 2000Euro mandatu i zaostrzone kontrole drogowe, to tylko niektóre elementywalki z jeżdżącymi na tzw. podwójnym gazie.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017