Wyszukiwałeś:

Czestochowa

. Znaleziono 47 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Czestochowa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 47 wszystkich):

Wiadukt w mieście Świętej Wieży

Ruszyła budowa wiaduktu i węzła komunikacyjnego na ul. Jagiellońskiej wCzęstochowie. To bardzo pożądana i największa inwestycja komunikacyjna wmieście od ponad 20 lat!

 

Szlak Staropolski - wschód z zachodem

Stowarzyszenie "Szlak Staropolski" w Częstochowie powstało celemuwzględnienia w Narodowym Programie Rozwoju i strategiach rozwoju krajowejsieci transportowej budowy drogi ekspresowej S-46 o przebiegu Włodawa - Lublin- Kielce - Częstochowa - Opole -Kudowa Zdrój do granicy państwa.

 

S46 nie wcześniej niż w 2013 r.

Smutne informacje zostały przekazane uczestnikom spotkania z udziałem MinistraTransportu Jerzego Polaczka, podczas konferencji, która odbyła się 15 maja wUM Częstochowa "Rozwój infrastruktury drogowej i kolejowej w południowejPolsce".

 

Częstochowa: ponad 600 mln zł na inwestycje

Ponad 600 mln zł zostanie przeznaczonych na inwestycje związane z poprawączęstochowskiej infrastruktury w latach 2007 - 2013. Planowane są m.in.budowy nowych i modernizacje już istniejących połączeń drogowych, budowanowej linii tramwajowej oraz odnowienie części śródmieścia i okolic JasnejGóry.

 

Częstochowa: wiadukt przejezdny

Wiadukt na Jagiellońskiej w Częstochowie wreszcie jest przejezdny dlakierowców. Po decyzji Śląskiego Wojewódzkiego Inspektoratu NadzoruBudowlanego w Katowicach został udostępniony do ruchu. Budowę wiaduktu wciągu drogi krajowej nr 43 rozpoczęto w lipcu 2005 roku. Całkowita wartośćwykonanych robót wynosi około 34 mln zł.

 

Akumulatory spod Częstochowy

Cztery lata temu w Żarkach pod Częstochową powstała FabrykaAkumulatorów LOXA Sp. z o.o. Dzisiaj produkowane są tam wysokiejjakości akumulatory rozruchowe do wielu rodzajów pojazdów, m.in.samochodów osobowych.

 

Częstochowa: wylotówka na Opole bez funduszy

Częstochowa liczyła na pół miliarda eurofunduszy na inwestycjedrogowe. Ministerstwo Infrastruktury odrzuciło strategiczny projekt dotyczącyprzebudowy trasy wylotowej na Opole (DK 94).

 

Coraz dłuższa bursztynowa trasa A1

Dwa dni temu podpisano umowę na kolejny odcinek autostrady A1 Piekary Śląskie– Pyrzowice. To ostatna umowa, wieńcząca budowę autostrady A1 wwojewództwie śląskim. W sumie prace budowlane przy  autostradzieA1 od lotniska w Pyrzowicach do granicy z Czechami wyniosą ponad 8 mld zł.Niestety przed EURO 2012 zabraknie na Śląsku ważnego odcinka A1 Częstochowa– Pyrzowice.

 

62. salon Toyoty w Polsce

W drugim kwartale 2009 r. rozpoczęła działalność nowa autoryzowana stacjadilerska Toyoty w Częstochowie. Tym samym sieć dilerska Toyoty liczy już 62salony.

 

Opole - Częstochowa bez objazdów

Po trzech miesiącach prace remontowe na drodze krajowej nr 46 w Grodźcu (trasaOpole – Częstochowa) zbliżają się do końca. Kierowcy nie muszą jużjeździć objazdem przez Zawadzkie (dla aut osobowych) i Strzelce Opolskie (dlaciężarówek).

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017