Wyszukiwałeś:

D X

A X

S X

. Znaleziono 1520 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: D A S

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1520 wszystkich):

Ford S-Max: Rodzinny, znaczy sportowy

Już od pierwszych zamysłów projektantów Forda, miał on łamaćkonwenanse w dziedzinie vanów. To dzięki niemu decydując się nazałożenie rodziny i zakup pojazdu nie trzebadzie rezygnować z potrzebydynamizmu, która drzemie w każdym młodym mężczyźnie. Kilkanaściedni temu do naszej redakcji trafił Ford S-MAX wyposażony w dwulitrowy silnikTDCi w wersji Titanium.

 

Nadchodzi pro_cee'd

6 tygodni wcześniej niż planowano ruszyła na Słowacji produkcjatrzydrzwiowego modelu Kia Pro-cee'd. Na polskim rynku ceny zaczynać się będąod 51.400 zł, a auto będzie dostępne jeszcze pod koniec tego roku.

 

Pakiety truck assistance z darmową ochroną prawną D.A.S.

Firma Starter - lider w branży usług Assistance dla pojazdówciężarowych podpisała porozumienie z D.A.S. Towarzystwo Ubezpieczeń OchronyPrawnej S.A. – czołowym dostawcą usług ochrony prawnej. Owocem tejwspółpracy jest specjalna promocja zimowa skierowana do wszystkichużytkowników pojazdów ciężarowych.

 

Posiadacze Seatów pod specjalną ochroną

Z początkiem sierpnia generalny importer samochodów marki Seat napolskim rynku nawiązał współpracę Z D.A.S. Towarzystwo UbezpieczeńOchrony Prawnej. Dzięki tej umowie właściciele Seatów będą moglikorzystać ze specjalnej oferty ochrony prawnej.

 

MINI Cabrio Cooper S: Kanarek

Na naszym rynku dostępnych jest kilka samochodów będących jaskraalternatywą dla codziennej szarości na ulicach. Jednym z takichsamochodów jest MINI Cabrio Cooper S. Samochód równieszybki i dający frajdę z jazdy, co niepraktyczny.

 

Nowa Kia cee'd: Z dużego kalibru w liderów segmentu

Szukasz nowoczesnego kompakta poniżej 50 000 zł? Na pewno nie znajdziesz go uOpla i Forda. Nawet bestseller Europy, Volkswagen Golf, znajduje się w cennikupowyżej tej kwoty. To jednak żaden powód do lamentowania. Do Polskiwjechałaaśnie bardzo ciekawa alternatywa.

 

Tesla przedstawia Model D

Firma Tesla, należąca do Elona Muska, nie poprzestaje na poszerzaniu swojejgamy modelowej. Za kilka dni zostanie oficjalnie zaprezentowany Model D.

 

Mercedes-AMG GT S: Chirurgiczne cięcie

Na ten dzień czekałem z niecierpliwością, jak Mike Tyson na kolejnąrandkę. Wyprawa na tor w Poznaniu i kilka godzin z samochodami AMG,wśród których najważniejszą gwiazdą był AMG GT S. Popierwszym kontakcie z tym autem w Kielcach czułem niedosyt, ale dziś najemsdo syta. Nic mnie nie powstrzyma!

 

Nowy Ford S-Max: Pierwsza jazda

W 2006 roku Ford dostarczył na rynek rodzinnego vana, który zrobiłogromną furorę w wielu regionach świata. Największym atutem S-Maxa byłyświetne właściwości jezdne, wielu przykleiło mu łatkę „najlepiejprowadzącego się vana w klasie”. Po 9 latach pojawił się następca ipytanie, czy utrzyma on pozycję lidera?

 

Aston Martin Rapide S Dom Pérignon

Włoski diler Aston Martin Milano zaskoczył fanów i klientówmarki z Gaydon. Bo oto przygotował najbardziej wyszukany i pewnie najdroższybarek na świecie wyposażony w butelki szampana Dom Pérignon. A towszystko wkomponowane w bagażnik Aston Martina Rapide S.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "D A S".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017