Wyszukiwałeś:

D

. Znaleziono 33738 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: D

Spróbuj też wyszukać: ducato van l renault decra

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 33738 wszystkich):

Kia: Nowe kombi z rodziny cee'd

Podczas salonu samochodowego w Paryżu obok cee'da w wersji 5-drzwiowej ikoncepcyjnego modelu pro_cee'd (3-drzwiowy hatchback, którego docelowa nazwabrzmieć będzie cee'd sporty hatch) Kia zaprezentuje także cee'da sportywagon. Będzie to wersja kombi, która do sprzedaży w Europie wejdzie wewrześniu 2007.

 

Kia cee'd: Materiał na sukces

Koreańskie marki, w szczególności Hyundai oraz Kia, wykonały kawałroboty, by zyskać uznanie europejskich kierowców i na dobre zadomowićsię na Starym Kontynencie. Teraz przyszedł czas na atak na wyższe cele, doczego ma posłużyć najnowsza broń, jaką jest Kia cee'd.

 

Kia cee'd - nagrody i rekordy sprzedaży

Wytwarzana w słowackich zakładach Kia cee’d bije rekordy sprzedaży izdobywa kolejne cenne nagrody w całej Europie. Najnowsze tytuły w szybkorosnącej kolekcji trofeów to m.in. zwycięstwo w plebiscycie na„Najlepszy Samochód Roku 2008” w Rumunii, na Litwie i WyspachKanaryjskich.

 

Deszcz nagród dla Kii cee'd

Wytwarzana w słowackich zakładach Kia cee’d bije rekordy sprzedaży izdobywa kolejne cenne nagrody w całej Europie. Najnowsze tytuły w szybkorosnącej kolekcji trofeów to m.in. zwycięstwo w plebiscycie na„Najlepszy Samochód Roku 2008” w Rumunii, na Litwie i WyspachKanaryjskich.

 

Puchar Kia cee'd potwierdzony

W najbliższych dniach pierwsi kierowcy nowego Pucharu pro_cee'da będąodbierali swoje samochody. Lista uczestników najnowszego sportowegoprzedsięwzięcia KIA Motors Polska nie jest jeszcze zamknięta, kierowcywyścigowi wciąż jeszcze mają szansę wziąć udział w bardzo atrakcyjnymcyklu wyścigów.

 

Polska: cee'd ma branie

Sprzedaż koreańskiego modelu Kia cee’d przekroczyła w Polsce poziom10 000 egzemplarzy. Choć wynik w skali światowej nie jest imponujący tow przypadku realiów polskiego rynku można mówić o małymsukcesie.

 

Kia cee'd: Będzie kolejny przełom?

Rok 2006 był szczególny dla koreańskiej marki, zwłaszcza na rynkueuropejskim. Wtedy to bowiem na wystawie w Paryżu swoją premierę miała Kiacee'd, auto przełomowe, które dość skutecznie odmieniło postrzeganietej marki w oczach wielu. Czy 2012 rok, a więc czas debiutu drugiej generacjicee'da, również za kilka lat będziemy postrzegać w kategoriachprzełomu i kolejnego kamienia milowego marki Kia?

 

Isuzu D-Max: Niedoceniany robotnik

Najgorszy moment w pracy? Gdy za solidnie wykonaną robotę nikt nas odpowiednionie wynagrodzi, a nawet nie doceni. Po tygodniu spędzonym z tym pickupemodniosłem bardzo podobne wrażenie, tyle że dotyczyło ono bohatera tegotestu. Isuzu D-Max jest autem niedocenianym na naszym rynku, choć trudnoznaleźć u niego jakieś istotne wady.

 

Czy warto kupić: Kia cee'd (2006-2012)

Kia cee'd pierwszej generacji odegrała olbrzymią rolę w uświadamianiueuropejskiego kierowcy, że koreańskie wcale nie musi oznaczać tandetne,słabe i awaryjne. Co więcej, na wielu rynkach, w tym i w Polsce, był to jedenz bestsellerów poprzedniej dekady, dlatego dziś na serwisachogłoszeniowych można znaleźć wiele używanych cee'dów.

 

Zmodernizowana Kia cee`d już od 59 900 zł

Najważniejszy, kompaktowy model koreańskiego producenta trzy lata po premierzedoczekał się face-liftingu. Druga generacja Kii cee`d otrzymałazmodernizowany wygląd, nowy silnik oraz skrzynię biegów. 

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018