Wyszukiwałeś:

D

. Znaleziono 13363 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: D

Spróbuj też wyszukać: ducato van l renault decra

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13363 wszystkich):

Kia: Nowe kombi z rodziny cee'd

Podczas salonu samochodowego w Paryżu obok cee'da w wersji 5-drzwiowej ikoncepcyjnego modelu pro_cee'd (3-drzwiowy hatchback, którego docelowa nazwabrzmieć będzie cee'd sporty hatch) Kia zaprezentuje także cee'da sportywagon. Będzie to wersja kombi, która do sprzedaży w Europie wejdzie wewrześniu 2007.

 

Kia cee'd ze składanym dachem

Koreańczycy nie zwalniają tempa, jeśli chodzi o model cee'd. Na wystawiegenewskiej Kia zaprezentuje prototyp swojego najnowszego modelu, tym razem wwersji ze składanym, miękkim dachem.

 

Zielony cee'd

Na trwającym salonie samochodowym we Frankfurcie Kia zaprezentowała swójnajnowszy "zielony" samochód koncepcyjny pod nazwą"Eco-cee'd".

 

Kia cee'd - nagrody i rekordy sprzedaży

Wytwarzana w słowackich zakładach Kia cee’d bije rekordy sprzedaży izdobywa kolejne cenne nagrody w całej Europie. Najnowsze tytuły w szybkorosnącej kolekcji trofeów to m.in. zwycięstwo w plebiscycie na„Najlepszy Samochód Roku 2008” w Rumunii, na Litwie i WyspachKanaryjskich.

 

Deszcz nagród dla Kii cee'd

Wytwarzana w słowackich zakładach Kia cee’d bije rekordy sprzedaży izdobywa kolejne cenne nagrody w całej Europie. Najnowsze tytuły w szybkorosnącej kolekcji trofeów to m.in. zwycięstwo w plebiscycie na„Najlepszy Samochód Roku 2008” w Rumunii, na Litwie i WyspachKanaryjskich.

 

Polska: cee'd ma branie

Sprzedaż koreańskiego modelu Kia cee’d przekroczyła w Polsce poziom10 000 egzemplarzy. Choć wynik w skali światowej nie jest imponujący tow przypadku realiów polskiego rynku można mówić o małymsukcesie.

 

Kia cee'd: Będzie kolejny przełom?

Rok 2006 był szczególny dla koreańskiej marki, zwłaszcza na rynkueuropejskim. Wtedy to bowiem na wystawie w Paryżu swoją premierę miała Kiacee'd, auto przełomowe, które dość skutecznie odmieniło postrzeganietej marki w oczach wielu. Czy 2012 rok, a więc czas debiutu drugiej generacjicee'da, również za kilka lat będziemy postrzegać w kategoriachprzełomu i kolejnego kamienia milowego marki Kia?

 

Isuzu D-Max: Niedoceniany robotnik

Najgorszy moment w pracy? Gdy za solidnie wykonaną robotę nikt nas odpowiednionie wynagrodzi, a nawet nie doceni. Po tygodniu spędzonym z tym pickupemodniosłem bardzo podobne wrażenie, tyle że dotyczyło ono bohatera tegotestu. Isuzu D-Max jest autem niedocenianym na naszym rynku, choć trudnoznaleźć u niego jakieś istotne wady.

 

Czy warto kupić: Kia cee'd (2006-2012)

Kia cee'd pierwszej generacji odegrała olbrzymią rolę w uświadamianiueuropejskiego kierowcy, że koreańskie wcale nie musi oznaczać tandetne,słabe i awaryjne. Co więcej, na wielu rynkach, w tym i w Polsce, był to jedenz bestsellerów poprzedniej dekady, dlatego dziś na serwisachogłoszeniowych można znaleźć wiele używanych cee'dów.

 

Zmodernizowana Kia cee`d już od 59 900 zł

Najważniejszy, kompaktowy model koreańskiego producenta trzy lata po premierzedoczekał się face-liftingu. Druga generacja Kii cee`d otrzymałazmodernizowany wygląd, nowy silnik oraz skrzynię biegów. 

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017