Wyszukiwałeś:

DAF

. Znaleziono 72 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: DAF

Spróbuj też wyszukać: daf lf daf xf NAVARA

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 72 wszystkich):

5 tys. ciężarówek DAF z DBK

W gdańskim oddziale DBK, dealera DAF Trucks Polska, wydano pięciotysięcznąciężarówkę. Samochód został zakupiony przez firmę UsługiTransportowe Ryszard Sobański z Wielkiej Wsi.

 

Nowa testownia silników DAF

DAF oficjalnie otworzył swoje najnowocześniejsze Centrum TestowaniaSilników w holenderskim Eindhoven. Nowy obiekt posiada 20 komórtestowych i jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznieośrodków tego typu na świecie.

 

Bezpieczniej w ciężarówkach DAF

Aby chronić kierowców przed napaściami i włamaniami do kabin, DAF jakopierwsza firma w branży opracowała nocny zamek do drzwi, który możnałatwo i szybko zamontować w każdym modelu DAF XF105.

 

Ryftrans jeździ DAF-ami

Firma Ryftrans z Katowic odebrała pierwsze 30 ciągników siodłowych DAFFT XF105.460 Space Cab. To realizacja pierwszej części umowy na zakup 130sztuk ciągników DAF, podpisanej 4 lutego 2008 roku.

 

Nowy serwis i salon DAF w Rzeszowie

Pod koniec września br. odbyło się oficjalne otwarcie nowego serwisu i salonusprzedaży DAF w Rzeszowie, należącego do Grupy Wanicki. Otwarcia dokonaliDyrektor Zarządzający DAF Trucks Polska - Cornelis van der Lee oraz gospodarzimprezy Wiesław Wanicki.

 

Nowy layout stron internetowych DAF

DAF zakończył wprowadzanie zmian wizerunkowych stron korporacyjnychwww.daf.com, jak również dostosował do nowego layoutu wszystkie lokalnestrony internetowe, dostępne obecnie w trzynastu krajach europejskich. Adrespolskich stron to www.daftrucks.pl.

 

DAF najlepszym producentem silników 2009 roku

Podczas tegorocznej wystawy Bus World Asia w Szanghaju, firma DAF zostałauhonorowana tytułem „Najlepszy Producent Silników 2009Roku”, za niezawodność, trwałość oraz niskie zużycie paliwa wsilnikach PACCAR PR o pojemności 9.2 l oraz PACCAR MX o pojemności 12.9 l.Silniki te dostępne już są także w Azji w wersji Euro 4.

 

Nowy serwis DAF na Lubelszczyźnie

Na terenie Lubelszczyzny działa nowy obiekt serwisowy firmy DAF. Serwis wŚwidniku to lubelski oddział Grupy Wanicki, który został przeniesionyz budynku w Lublinie.

 

60-lecie produkcji samochodów ciężarowych DAF

„Pierwsze seryjnie produkowane podwozia ciężarowe z fabrykisamochodów N.V. Van Doorne’a w Eindhoven odsłonięto wczoraj przyaplauzie publiczności”, donosił Holenderski Kurier Transportowy 29 lipca1949 r. Nowo budowana fabryka miała w 1950 r. wyprodukować dwa tysiąceciężarówek. To zupełnie odmienna skala produkcji w porównaniu zponad 65 000 samochodów ciężarowych, które zjechały z taśmprodukcyjnych DAF-a w Eindhoven i Leyland (Wielka Brytania) w 2008 r.

 

DAF: Podsumowanie roku 2009

Mimo że 2009 rok upłynął pod znakiem kryzysu, DAF jest zadowolony zutrzymania pozycji lidera w sprzedaży najcięższych pojazdówciężarowych (powyżej 16 ton DMC). Dzięki rozwojowi sieci dealerskiej iserwisowej oraz planom inwestycyjnym, koncern patrzy w przyszłość zoptymizmem.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017