Wyszukiwałeś:

DID

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: DID

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Lancer - jeden z bohaterów

Mnogość światowych premier na targach IAA we Frankfurcie sprawia, że wybórtych najważniejszych jest niezwykle trudny. Mimo to z całą pewnością, domiana największych gwiazd tegorocznej wystawy można zaliczyć MitsubsihiLancera Sports Sedan.

 

Nowości 2008 roku

Zbliża się kolejny, 2008 już rok, a wraz z nim wiele nowego. Także i wmotoryzacji, gdzie w ciągu najbliższych 12 miesięcy na rynku pojawi sięwiele nowości. Poniżej prezentujemy, co nas czeka, a także kiedy możemyoczekiwać, że dana nowość trafi do sprzedaży.

 

Mitsubishi znowu obniża ceny

Mimo wzrostu sprzedaży w ciągu pierwszych siedmiu miesięcy roku na naszymrynku o niemal 50% Mitsubishi zdecydowało się po raz drugi w tym rokuzdecydowanie na znaczące obniżki cen swoich modeli.

 

Mitsubishi Lancer Sportback już w Polsce

Pod koniec września w krajowych salonach zadebiutuje najnowszy Lancer Sportback- pięciodrzwiowy hatchback firmy Mitsubishi.

 

Outlander i Pajero bez VAT

Mitsubishi jest kolejnym producentem działającym na polskim rynku,który dostosował swoją ofertę do zmieniających się przepisówpodatkowych i wprowadził do sprzedaży "ciężarowe" wersje modeliOutlander i Pajero.

 

Lancer Ralliart już w Polsce

Jeśli zwykły Lancer to dla Ciebie za mało, a z kolei sportowy Evolution ciutza dużo, być może idealną propozycją będzie wchodzący właśnie na polskirynek 240-konny Mitsubishi Lancer Ralliart.

 

46 tysięcy za Lancera z... kratką

W ofercie firmy Mitsubishi na polskim rynku pojawił się Mitsubishi LancerSportback z 4-osobową homologacją ciężarową, dzięki czemu dlawłaścicieli firm auto to będzie tańsze o 22%. Ceny netto zaczynają się od46.057 zł.

 

Nowa twarz Outlandera + [VIDEO]

Choć na pierwszy rzut oka jest niepozorny, to w naszym kraju jest to najlepiejsprzedający się SUV. Od początku roku udało mu się zdobyć prawie 12procent udziału w segmencie. Polska była pierwszym krajem w Europie, gdzieodbyła się prezentacja odświeżonego Mitsubishi Outlandera.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017