Wyszukiwałeś:

DKV

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: DKV

Spróbuj też wyszukać: antyki

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Tańsze tankowanie z DKV

Emitent kart serwisowych DKV Euro Service oferuje polskim kierowcom pomoc wplanowaniu wydatków na paliwo. Dostępne narzędzia: Monitor Cen i Nawigatorumożliwiają generowanie łącznych oszczędności na tankowaniu do 10%.

 

DKV poszerza współpracę

Firma DKV Euro Service jest w trakcie rozbudowy sieci stacji, które akceptowaćbędą karty paliwowo-serwisowe o nazwie DKV Card. Po wejściu we współpracęz Grupą Lotos, w nowym systemie działa już około 160 stacji, w tym 39oznaczonych logiem ESSO.

 

Nowości DKV

Na początku października 2008 r. Dania, Szwecja, Holandia, Belgia i Luksemburgwprowadzają elektroniczny system rozliczania opłat za autostrady, mosty itunele. Firma DKV Euro Service obsługiwać będzie nowy system od momentu jegouruchomienia – klienci będą mogli kupić elektroniczne eurowiniety zapomocą karty paliwowej DKV Card.

 

Pierwsze stacje przy A1

Pod koniec listopada bieżącego roku Shell otworzył dwie pierwsze stacje paliwprzy autostradzie A1. Obiekty zlokalizowane są po obu stronach autostrady naterenie Miejsc Obsługi Podróżnych Olsze, przy odcinku Swarożyn - NoweMarzy.

 

DKV rewolucjonizuje opłaty drogowe

DKV wprowadziło jednolity, automatyczny system rozliczania opłat zaautostrady, mosty i tunele w całej Europie. Pierwsze kraje, w którychzostanie uruchomiony, to: Francja, Hiszpania i Portugalia. Do pobierania opłatposłuży urządzenie pokładowe DKV Box.

 

Porozumienie DKV ze Starter TruckService

DKV Euro Service, operator kart paliwowo-serwisowych, podpisał umowę z nowymdostawcą usług assistance – firmą Starter TruckService. Polscy kliencimogą liczyć w razie awarii na naprawę pojazdu, przeładunek towaru czydowóz paliwa. Usługi te rozliczane są bezgotówkowo przez DKV.

 

Kartą DKV zapłacisz za drogi w Słowenii

Dzięki karcie paliwowo-serwisowej DKV można już rozliczać opłatydrogowe w Słowenii w każdej dostępnej formie. Kart działa w dwóchsystemach poboru myta: elektronicznym gdzie naliczanie opłat odbywa się wsystemie ABC oraz za pomocą karty pre-paid DARS Transporter.

 

Floty samochodowe stawiają na internet

Jak wynika z ankiet przeprowadzanych w 2009 r. przez DKV Euro Service, internetjest najlepszą metodą kontaktu z firmami branży transportowej. Ponad połowanowych użytkowników kart paliwowych dowiedziała się o ich istnieniuwłaśnie przez strony www.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017