Wyszukiwałeś:

DOT

. Znaleziono 32 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: DOT

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 32 wszystkich):

Fiat Idea wjeżdża do Polski

W marcu (11-13.03 Drzwi Otwarte) w polskich salonach Fiata pojawi się wsprzedaży Fiat Idea. Ten minivan oferowany będzie w początkowej fazie wdwóch wersjach silnikowych oraz dwóch pakietach wyposażenia.

 

Civic odznaczony

Najnowsza Honda Civic zdobyła kolejny tytuł w swoim dość krótkim jeszczeżywocie rynkowym. Tym razem zwyciężyła w konkursie "czerwona kropka:najlepsze z najlepszych".

 

Fabia i Octavia - rok modelowy 2007

W ofercie pojawiły się już Skoda Fabia, Skoda Octavia oraz Skoda Octavia Tourz roku modelowego 2007. Zmiany dotyczą nowych rozwiązań technologicznych orazdodatkowych elementów w poszczególnych wersjach wyposażenia.

 

Doceniona stylistyka Leona

Nowy Seat Leon został uhonorowany prestiżową nagrodą "red dot"(czerwona kropka) za znakomitą stylizację nadwozia. Nagroda przyznawana jestza "wysoką jakość wzornictwa, które w przykładowy sposób wyrażainnowację w formie oraz funkcji".

 

Volvo C30 ponownie nagrodzone

Międzynarodowa nagroda "red dot design award" za najlepszą stylistykęsamochodu przypadła modelowi Volvo C30. To już szóste tego typu wyróżnieniedla szwedzkiego kompakta.

 

Najlepszy z najlepszych

Porsche AG może od dzisiaj szczycić się kolejnym wyróżnieniem zastylistykę. Red Dot Design Museum - centrum designu Północnej Westfaliinadało modelowi Porsche 911 Targa 4 tytuł "najlepszego z najlepszych".

 

Design Accorda nagrodzony

Jedna z najbardziej prestiżowych nagród, przyznawana w dziedziniedesignu powędrowała w ręce najnowszej generacji Hondy Accord Tourer. Jest tojuż trzecie zwycięstwo samochodu tej marki w ponad pięćdziesięcioletniejhistorii Red Dot Award.

 

Red dot award dla Fiesty

"Najnowszy Ford Fiesta należy do najbardziej stylowych samochodówna świecie.” To werdykt ogłoszony przez wiodących projektantów iekspertów w dziedzinie wzornictwa, którzy przyznali nagrodę"red dot" dla nowej Fiesty.

 

KIA Soul - pierwszy Koreańczyk z czerwoną kropką

Stylowy, miejski crossover Kia Soul jest pierwszym w historii samochodemkoreańskim, który otrzymał prestiżową nagrodę ‘red dot(czerwona kropka) Design Award w tegorocznym niemieckim konkursie wzornictwaprzemysłowego.

 

"Najlepiej spożyć przed..."

Zazwyczaj informacje o dacie przydatności produktu do spożycia znaleźćmożna na jogurtach i paczkowanej wędlinie. Istnieje jednak szereg części wsamochodzie, które także mają określony czas ważności.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017