Wyszukiwałeś:

DS X

3 X

. Znaleziono 65 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: DS 3

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 65 wszystkich):

Fuchs Oil - cała naprzód

Fuchs Oil Corporation, polska firma niemieckiego Fuchs Petrolub AG, kosztem 3,5mln zł rozbudowuje w Gliwicach halę fabryczną, powierzchnię magazynową orazuruchomi własną bocznicę kolejową. Już wiosną 2006 w nowej hali ma ruszyćprodukcja smarów.

 

Tenneco w Rybniku

Zakład Tenneco Polska w Rybniku jest jednym z 21 firmowych zakładówprodukujących urządzenia do kontroli emisji spalin na terenie Europy. Obecniezakład w Rybniku zatrudnia 500 osób i produkuje ponad 5 mln układówwydechowych rocznie. Z końcem maja firma otworzyła nowe centrum testowaniaczęści. Łącznie suma inwestycji firmy w Polsce sięga 1,3 mln euro.

 

Strategia dla H. Cegielski – Poznań S.A

W roku 2001 podjęto kroki prywatyzacyjne spółki H.Cegielski – Poznań,które nie zakończyły się sukcesem. Wstępne wyniki za 2006 rok przewidująprzychody ze sprzedaży w wysokości 445 mln zł oraz zysk w wysokości 3,3 mlnzł. Opracowanie nowej strategii rozwoju ma być podstawą do wznowienia procesuprywatyzacyjnego.

 

Wygraj Ssangyonga Actyon!

Firma Ssangyong Poland ufundowała nagrodę główną w loteriiurodzinowej Premium Club. Wspólna akcja promocyjna będzie trwała od 3do 30 listopada bieżącego roku.

 

Łódź: Komisja Dialogu Społecznego o drogach

Łódzki Urząd Wojewódzki poinformował, że 3 kwietniabieżącego roku miały miejsce obrady Wojewódzkiej Komisji DialoguSpołecznego. Tematem rozmów była ocena układu komunikacyjnego wrejonie Łodzi i rozbudowa dróg do 2012 roku.

 

Koniec remontu DW 690 w Ciechanowcu

Zakończyła się modernizacja placu 3 Maja i ulicy Mickiewicza w Ciechanowcu,przez które przebiega droga wojewódzka nr 690. Inwestycjazrealizowana przez Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich kosztowałablisko 7 mln zł.

 

3 cylindry w nowej Klasie C

Wysokie ceny benzyny oraz coraz mocniejsze naciski ekologicznego lobbysprawiaja, że nawet producenci luksusowych samochodów zaczynająchwytać się różnych sposobów jak obniżyć emisję spalin.

 

Audi na plusie

Dostarczając klientom w czerwcu około 91 200 samochodów Audizwiększyło sprzedaż o 1,3 procent w porównaniu z czerwcem 2008 (2008:90 025).

 

Nie będzie francuskich limuzyn

Francuski koncern PSA Peugeot Citroen postanowił wycofać się na jakiś czas zsegmentu premium. Drugi co do wielkości producent aut w Europie, nie wprowadzido sprzedaży następcy Citroena C6 i Peugeota 607.

 

Volkswagen mocny w styczniu

Koncern Volkswagen sprzedał w styczniu o 41,3 procent więcej samochodówniż rok wcześniej. Klientom przekazano w tym miesiącu 538.500 aut (styczeń2009: 381.100).

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "DS 3".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017