Wyszukiwałeś:

DS X

4 X

. Znaleziono 59 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: DS 4

Spróbuj też wyszukać: ds4 Citroen ds 4

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 59 wszystkich):

Obrady Rady ds. Autostrad

Podczas pierwszego spotkania Rada ds. Autostrad zapoznała się z informacjądotyczącą aktualizacji planu działań ratowniczych dla koncesyjnego odcinkaautostrady A-4 Katowice - Kraków, przygotowaną przez Stalexport AutostradaMałopolska S.A. Ponadto minister Jerzy Polaczek wręczył nominacjenowopowołanym członkom Rady.

 

Wielton ciągle w drodze

Każda naczepa "spod znaku wielbłąda" musi pokonać w wieluńskiejfabryce drogę - od pomysłu po gotowy produkt. "Długa? Ale czyż możebyć krótsza, biorąc pod uwagę, jak długą drogę będzie musiała pokonaćw eksploatacji, przez wiele lat służąc nieprzerwanie naszym klientom?" -mówi Anna Posmyk, specjalista ds. marketingu w Wieltonie.

 

2 czy 4 gwiazdki Voyagera?

Wczoraj informowaliśmy o bardzo słabym wyniku (dwie gwiazdki), jaki podczasostatniej fazy testów zderzeniowych uzyskał Chrysler Voyager. Okazujesię, iż całkowicie odmiennie wypadła podczas tych samych testówwersja z kierownicą po lewej stronie.

 

Unia dopłaci do S-5

Unia Europejska planuje przeznaczyć prawie 4,8 mln euro na budowę drogiekspresowej S-5, która według Brukseli jest jedną z najważniejszychinwestycji drogowych. Będą to dodatkowe pieniądza poza programemInfrastruktura i Środowisko.

 

Opel Insignia także w kombi

Zapowiedziany na oficjalną premierę Salonu Samochodowego w Paryżu (4-19października) Opel Insignia pojawi się w sprzedaży także w wersji kombi.Insignia Sports Tourer będzie dostępna na europejskich rynkach na wiosnę 2009r.

 

Podpisali umowę na most w Sandomierzu

Kielecki oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradpodpisał największy w tym roku kontakt. W ramach umowy firma Mota-Engilzbuduje nowy most w Sandomierzu. Inwestycja będzie kosztować 80,4 mln zł ipowinna się zakończyć do 2013 roku.

 

Kryzys szansą na lepsze jutro

Kryzys - to chyba ostatnimi czasy najbardziej znienawidzone słowo przezwszystkich przedstawicieli branży motoryzacyjnej. I oczywiście najważniejszypowód całego zła, jakie miało miejsce w ostatnich miesiącach wbranży. Paradoksalnie jednak może się okazać, o ile podjęte zostanąprzemyślane kroki, iż w dłuższej perspektywie może on przynieść więcejkorzyści.

 

LOTOS ma pod dostatkiem diesla

Nawet 4,5 miliona ton oleju napędowego wyprodukuje rocznie rafineria GrupyLOTOS S.A. w Gdańsku po zakończeniu realizacji Programu 10+. To o ok. 1,5miliona ton diesla więcej w porównaniu z ubiegłoroczną produkcjązakładu.

 

20 lat "Disco"

Prawdziwy koń pociągowy, holownik, jednocześnie symbol statusu, wygodnysamochód rodzinny, auto do jazdy w ekstremalnych warunkach terenowych.Istnieje pojazd jest w stanie sprostać takim wyzwaniom. To Land Rover"Disco" Discovery, któremu wczoraj stuknęło równe 20lat produkcji.

 

Citroen DS3 od 57.800 zł

W salonach Citroena w naszym kraju można już zamawiać model DS3. Cenyzaczynają się od 57.800 zł za wersję z 1,4-litrowym silnikiem benzynowym omocy 95 koni mechanicznych.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "DS 4".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017