Wyszukiwałeś:

DS3

. Znaleziono 24 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: DS3

Spróbuj też wyszukać: historia citroena Citroen DS3

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 24 wszystkich):

Nowa era Citroena

Podczas tegorocznych targów we Frankfurcie Citroen zamierzazaprezentować nowy model DS3. Jest on częścią nowej linii modelowej,którą rozpocznie DS4 oraz DS5.

 

Oto Citroen DS3!

Francuski rywal MINI czy też Fiata 500 jest już gotowy. Citroen DS3 po razpierwszy na żywo zaprezentowany zostanie już w przyszłym miesiącu na targachwe Frankfurcie, zaś w sprzedaży pojawi się w marcu przyszłego roku.

 

WRC: Rajdowy DS3 gotowy w 90%

Szef fabrycznego zespołu Citroena Olivier Quesnel podzielił się ostatniopozytywnymi informacji odnośnie stanu przygotowań nowej rajdówki. W2011 roku francuska marka w rajdowym czempionacie będzie korzystać z modeluDS3, który zastąpi tym samym model C4 w specyfikacji WRC.

 

Można kupić już Citroena DS3

Niemal równocześnie z premierą we Frankfurcie Citroen DS3 jest jużdostępny w sprzedaży. Pierwsze 1.100 egzemplarzy będzie możnazamówić przez internet.

 

Maciej Zień i Citroen DS3

Znany polski projektant rozpoczął współpracę z Citroënem.Przygoda Macieja Zienia z marką rozpoczęła się w kultowym już salonie C_42na Polach Elizejskich.

 

Euro NCAP: Zwycięski Chevrolet, porażka Toyoty

Czy są takie marki samochodowe, o których modelach można z pełnymprzekonaniem powiedzieć, iż na pewno są bezpieczne? I na odwrót. Czy oniektórych można z góry być pewnym, że w kwestiachbezpieczeństwa do prymusów nie należą? Teoretycznie mogło by sięwydawać, że tak jest, choć najnowsze wyniki testów zderzeniowych EuroNCAP nieco zmieniają takie proste spojrzenie na te sprawy.

 

WRC: Globalny silnik od 2011

FIA wreszcie uporała się z kwestiami wprowadzenia do WRC nowego światowegosilnika dla samochodów rajdowych. Od 2011 roku klasa WRC oraz wszystkieauta klasy S2000 będą napędzane jednostką 1.6 l. z doładowaniem Turbo.

 

Citroen DS3 od 57.800 zł

W salonach Citroena w naszym kraju można już zamawiać model DS3. Cenyzaczynają się od 57.800 zł za wersję z 1,4-litrowym silnikiem benzynowym omocy 95 koni mechanicznych.

 

Citroen dla następców Loeba

Sukcesy na rajdowych szlakach jak widać zobowiązują. Podczas genewskiejwystawy samochodowej Citroen zaprezentuje sportową odmianę wchodzącegowłaśnie do sprzedaży na polskim rynku modelu DS3. Citroen DS3 Racing pojawisię w sprzedaży w drugiej połowie roku i tylko w liczbie tysiącaegzemplarzy.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017