Wyszukiwałeś:

DSG

. Znaleziono 148 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: DSG

Spróbuj też wyszukać: skrzynia utomatyczna octavia dsg

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 148 wszystkich):

Z4 bez sekwencyjnej skrzyni

Koncern BMW zrezygnował z dalszych prac nad sekwencyjną skrzynią biegów narzecz podwójnie sprzęgłowej przekładni, nazywanej fachowo DSG (Dual ShiftGearbox).

 

Nowa Fabia ze skrzynią DSG

Już od dłuższego czasu w światku motoryzacyjnym krążą informacje opojawieniu się nowej generacji modelu Skoda Fabia. Nowe dzieło czeskiej markima zostać zaprezentowane na salonie samochodowym w Genewie w przyszłym roku.Teraz pojawiła się informacja, że nowy reprezentant segmentu B będziedostępny z silnikami TSI i skrzynią DSG zapożyczonymi od Volkswagena.

 

Skoda Octavia: Lider średniaków

5 360. Taka liczba sprzedanych egzemplarzy w 2006 roku pozwoliła zająćSkodzie Octavii II, czołowe miejsce w zestawieniu najbardziej popularnychsamochodów w Polsce. W zasadzie można przyjąć, że czeski reprezentantklasy średniej został liderem tego segmentu bowiem pod względem liczbysprzedanych aut Octavia drugiej generacji przegrała tylko... z jejpoprzedniczką, Octavią Tour. Postanowiliśmy ponownie przyglądnąć się temuliderowi, tym razem jednak w wersji kombi 1.9 TDI i automatyczną skrzynią DSG.

 

Nowe TSI i siedmiobiegowe DSG

Volkswagen zaprezentował niedawno w Wiedniu podczas międzynarodowego sympozjumdwie swoje nowości - kolejną wersję silnika TSI oraz siedmiobiegowąskrzynię DSG. Oba rozwiązania pojawią się na rynku już w drugiej połowieroku.

 

Golf GT Sport z TSI i DSG nagrodzony

Volkswagen Golf GT Sport wyposażony w 170-konny silnik TSI współpracujący zprzekładnią DSG został wyróżniony główną nagrodą w konkursie nanajbardziej innowacyjne rozwiązanie technologiczne, jaka przyznawana jestpodczas targów motoryzacyjnych w Barcelonie.

 

7-biegowy Golf

Volkswagen wprowadza po raz pierwszy do sprzedaży siedmiobiegową skrzynięDSG. Na początku będzie ona dostępna w Golfie oraz Golfie Plus w wersjach zsilnikiem 1,4 TSI (122 KM) oraz 1,9 TDI.

 

Milion skrzyń DSG

Volkswagen ma kolejne powody do radości, bowiem dzieło jegokonstruktorów, skrzynia DSG przekroczyła właśnie liczbę milionasprzedanych egzemplarzy. Ostatnie dwa lata wykazywały rosnące zainteresowanietą technologią.

 

Ford C-Max: DSG na celowniku

Dwusprzęgłowe skrzynie to dość nowy wynalazek, którego zadaniem jestograniczenie wszelkich wad, jakie są przypisywane automatycznym przekładniom.Pionierem tej technologii jest Volkswagen ze swoim DSG, jednak w szranki zniemieckim koncernem próbuje stanąć Ford z przekładnią PowerShift,której wady i zalety mieliśmy właśnie możliwość sprawdzić przyokazji testu Forda C-Max.

 

Problemy z DSG w Superbie i Octavii

Jeśli posiadasz Skodę Superb bądź Octavię, w obu przypadkach drugiejgeneracji, i w dodatku wyposażoną w skrzynię DSG, uważaj na tęprzekładnię. Mogą wystąpić z nią problemy.

 

Skrzynia manualna czy automat?

Oferta wśród skrzyń automatycznych, jako alternatywy dla tradycyjnejprzekładni manualnej, powiększa się systematycznie. Zaskoczenia nie budząjuż nawet auta segmentu B wyposażane w tego typu rozwiązanie. Sprawdźmyzatem, kiedy lepiej doinwestować w skrzynię automatyczną, a kiedy zmianębiegów powierzyć siłom mięśni.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017