Wyszukiwałeś:

DTS

. Znaleziono 36 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: DTS

Spróbuj też wyszukać: zabrze cadillac dts

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 36 wszystkich):

DTŚ - kręgosłup aglomeracji Górnego Śląska

Niebawem rozpocznie się kolejny etap budowy Drogowej Trasy Średnicowejłączącej aglomeracje miejskie Katowic i Gliwic. Podczas długiego majowegoweekendu (26-29 maja) zburzony zostanie około 40 letni wiadukt na ulicySokolskiej (jedna z głównych ulic Katowic) i przez pół roku budowany będzienowy.

 

Ruszyła budowa DTŚ

6 kwietnia spółka Drogowa Trasa Średnicowa przekazała plac budowy trasyfirmie wykonawczej Skanska. Tym samym rozpoczęła się budowa DTŚ"Zachód" w Rudzie Śląskiej. Trasa będzie miała około 3,2 kmdługości a prace budowlane wyniosą ponad 118 mln zł.

 

Rekomendacja DTS Zabrze-Gliwice

Rząd przyjął informację na temat kontynuacji inwestycji Drogowej TrasyŚrednicowej na odcinku zachodnim oraz intencji zaciągnięcia kredytu wEuropejskim Banku Inwestycyjnym na ten cel.

 

Dobre rokowania dla DTŚ

Premier Jarosław Kaczyński odwiedził kończącą się budowęśródmiejskiego odcinka Drogowej Trasy Średnicowej w Katowicach. Wedługzapowiedzi już na początku grudnia pojadą nim pierwsi kierowcy.

 

Samochodem pod katowickim Rondem

W najbliższą sobotę - 9 grudnia - udostępniony zostanie dla ruchu kołowego700-metrowy tunel po katowickim Rondem im. gen. Jerzego Ziętka. Tym samymzakończony zostanie najtrudniejszy etap budowy katowickiego odcinka DrogowejTrasy Średnicowej.

 

Rudzka DTŚ – utrudnienia w ruchu

W związku z budową rudzkiego odcinka Drogowej Trasy Średnicowej pojawiłysię kolejne utrudnienia i zmiany w organizacji ruchu drogowego na tereniemiasta. Inwestycja rozpoczęta w kwietniu potrwa do końca maja 2008 roku.Rudzka trasa będzie miała około 3,2 km długości a prace budowlanepochłoną ponad 118 mln zł.

 

"Gliwiczanie dla Gliwic" przeciwni przebiegowi DTŚ

Stowarzyszenie "Gliwiczanie dla Gliwic" przeciwne jest przebiegowiprzez centrum Gliwic Drogowej Trasy Średnicowej. Z kolei UM Gliwiceargumentuje, że decyzje w sprawie lokalizacji Drogowej Trasy Średnicowej naŚląsku zapadły w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku a zmiany jejprzebiegu na terenie Gliwic nie są obecnie możliwe. Korytarz na drogę byłrezerwowany przez czterdzieści lat i dlatego stanowi obecnie jedyny wolnyobszar na taki cel.

 

Którędy przebiegnie gliwicka DTŚ?

Do końca lipca członkowie zespołu ekspertów powinni skierować naręce wojewody śląskiego propozycje na piśmie dotyczące przebiegu iarchitektury Drogowej Trasy Średnicowej w obrębie Gliwic.

 

Pierwszy krok w budowie DTŚ–Wschód

Podpisano umowę na zarządzanie projektem dotyczącym połączenia DTŚ wKatowicach z Obrzeżną Zachodnią w Mysłowicach. Umowa to pierwszy krok nastworzeniu kompleksowego połączenia drogowego w AglomeracjiGórnośląskiej.

 

DTŚ czeka na opinie mieszkańców

Ruszają konsultacje społeczne projektu budowy Drogowej Trasy Średnicowej naodcinku Zabrze – Gliwice. Ważne jest, aby wszelkie potencjalnewątpliwości i kwestie sporne, związane z przebiegiem trasy na odcinku Zabrze- Gliwice, rozstrzygać już na etapie planowania inwestycji.  Dlategojeszcze przed wszczęciem postępowania administracyjnego zainteresowani mogązapoznać się z planowaną inwestycją oraz wariantami przebiegu trasy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017