Wyszukiwałeś:

DTS

. Znaleziono 89 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: DTS

Spróbuj też wyszukać: zabrze cadillac dts

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 89 wszystkich):

Wątek na forum: Którędy przebiegnie gliwicka DTŚ?

DTŚ-ka w Gliwice powinna "wejść" i rozpleść się na kierunki T.Góry, Rybnik, Mikołów i inne przez zmodernizowany układ komunikacyjny miasta, natomiast z A4 powinna się połączyć przed lub za miastem w zależności od opcji (lub i przed i za). Pozdrawiam. ~maras49

 

Ruszyła budowa DTŚ

6 kwietnia spółka Drogowa Trasa Średnicowa przekazała plac budowy trasyfirmie wykonawczej Skanska. Tym samym rozpoczęła się budowa DTŚ"Zachód" w Rudzie Śląskiej. Trasa będzie miała około 3,2 kmdługości a prace budowlane wyniosą ponad 118 mln zł.

 

Dobre rokowania dla DTŚ

Premier Jarosław Kaczyński odwiedził kończącą się budowęśródmiejskiego odcinka Drogowej Trasy Średnicowej w Katowicach. Wedługzapowiedzi już na początku grudnia pojadą nim pierwsi kierowcy.

 

Rudzka DTŚ – utrudnienia w ruchu

W związku z budową rudzkiego odcinka Drogowej Trasy Średnicowej pojawiłysię kolejne utrudnienia i zmiany w organizacji ruchu drogowego na tereniemiasta. Inwestycja rozpoczęta w kwietniu potrwa do końca maja 2008 roku.Rudzka trasa będzie miała około 3,2 km długości a prace budowlanepochłoną ponad 118 mln zł.

 

"Gliwiczanie dla Gliwic" przeciwni przebiegowi DTŚ

Stowarzyszenie "Gliwiczanie dla Gliwic" przeciwne jest przebiegowiprzez centrum Gliwic Drogowej Trasy Średnicowej. Z kolei UM Gliwiceargumentuje, że decyzje w sprawie lokalizacji Drogowej Trasy Średnicowej naŚląsku zapadły w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku a zmiany jejprzebiegu na terenie Gliwic nie są obecnie możliwe. Korytarz na drogę byłrezerwowany przez czterdzieści lat i dlatego stanowi obecnie jedyny wolnyobszar na taki cel.

 

DTŚ czeka na opinie mieszkańców

Ruszają konsultacje społeczne projektu budowy Drogowej Trasy Średnicowej naodcinku Zabrze – Gliwice. Ważne jest, aby wszelkie potencjalnewątpliwości i kwestie sporne, związane z przebiegiem trasy na odcinku Zabrze- Gliwice, rozstrzygać już na etapie planowania inwestycji.  Dlategojeszcze przed wszczęciem postępowania administracyjnego zainteresowani mogązapoznać się z planowaną inwestycją oraz wariantami przebiegu trasy.

 

W czerwcu DTŚ-ka dotrze do Zabrza

Najwcześniej na początku czerwca będzie można jeździć nowym odcinkiemDrogowej Trasy Średnicowej w Zabrzu. Do Gliwic trasa DTŚ dotrze dopiero w 2014roku.

 

Wkrótce poznamy wykonawcę gliwickiego odcinka DTŚ

Z końcem kwietnia otworzono oferty w przetargu na budowę gliwickiego odcinkaDrogowej Trasy Średnicowej (G1). Obecnie trasa przebiega przez pięć miast:Katowice, Chorzów, Świętochłowice, Rudę Śląską i częściowo przezZabrze. Jest to ponad 20 km trasy relacji wschód-zachód. Odczerwca ubiegłego roku można jeździć nowym 4,7 km odcinkiem (odcinki Z1, Z2)Drogowej Trasy Średnicowej w Zabrzu. Do wybudowania pozostały jeszcze odcinkiZ3 i Z4 w Zabrzu oraz G1 i G2 w Gliwicach o łącznej długości 11,3 km.

 

Przetarg na kolejny odcinek DTŚ w Gliwicach

Zainteresowane firmy mogą składać oferty na budowę kolejnego fragmentu (G2)Drogowej Trasy Średnicowej w Gliwicach. Oferty można składać do 10września.

 

DTŚ w Gliwicach coraz bliżej końca

Prace na Drogowej Trasie Średnicowej w Gliwicach idą "pełnąparą". Całym odcinkiem śródmiejskiej"średnicówki" kierowcy przejadą wiosną przyszłego roku, alesukcesywnie do ruchu będą oddawane kolejne fragmenty tej drogi.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017