Wyszukiwałeś:

Daewoo X

FSO X

. Znaleziono 26 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Daewoo FSO

Spróbuj też wyszukać: daewoo fso truck

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 26 wszystkich):

Nubira/Lacetti kombi w drodze do Europy

Rozpoczął się eksport modelu Daewoo Nubira w wersji kombi na europejskirynek. W Polsce i niektórych krajach Europy Środkowo-Wschodniej modelten sprzedawany będzie jako Chevrolet Lacetti.

 

Matiz - choć Chevrolet Spark

Już niedługo na naszym rynku mogą być oferowane dwa Matizy. I co ciekawe,żaden z nich nie będzie jeździł pod marką Daewoo. Jedno auto będzie sięnazywać FSO Matiz, a drugie Chevrolet Spark.

 

Avto ZAZ w FSO

Według zapewnień ministra Jacka Piechoty, jeszcze w tym tygodniu może dojśćdo sfinalizowania transakcji przejęcia części udziałów w polskimproducencie przez ukraińską spółkę.

 

FSO - kierunek wschód

"Naszym wspólnym celem jest wprowadzenie FSO do grona najlepszych firmmotoryzacyjnych Europy. Wymaga to wiele pracy i nakładów inwestycyjnych, alejestem pewien, że mamy w tym Państwa pomoc i poparcie" - powiedział doakcjonariuszy Tariel Wasadze, Prezes konsorcjum UkrAvto i nowy członek RadyNadzorczej FSO.

 

Co z FSO?

Nadal nie jest wiadome, jaka przyszłość czeka FSO. Wraz z końcem tego rokuwygasa licencja na produkcję Matiza i Lanosa, a nowy, ukraiński właściciel,firma Avto ZAZ, nie zdecydował, co będzie produkowane w fabryce na Żeraniu.

 

FSO kontra Komisja Europejska

FSO myśli, czy nie zaskarżyć decyzji KE, która pozwala firmie naskorzystanie z pomocy publicznej w zamian za ograniczenie produkcji do 150 tys.aut rocznie. Ograniczenie to jest nie w smak koncernowi GM, którego spółka GMDAT zamierza na Żeraniu produkować chevrolety aveo.

 

Resort Skarbu przyłączy się do protestu FSO

Resort Skarbu przyłączy się do protestu fabryki FSO na Żeraniu przeciwograniczeniu przez Brukselę produkcji aut.

 

Matiz kiedyś i dziś

W listopadzie FSO sprzedała sześć egzemplarzy modelu Matiz. Aż trudnouwierzyć, że jeszcze kilka lat temu był to samochód liczący się wścisłej czołówce liderów polskiego rynku motoryzacyjnego.

 

GM FSO wciąż nie powstaje

Warszawska FSO już od kilku miesięcy oczekuje na zakończenie swojego związkuz firma General Motors.

 

To już koniec Lanosa

Wygląda na to, że kończy się kolejny etap w historii żarańskiej FabrykiSamochodów Osobowych. Już na jesień tego roku planowany jest koniecprodukcji ostatniej pamiątki po Daewoo – Lanosa. Niestety może tooznaczać kolejne kłopoty.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Daewoo FSO".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017