Wyszukiwałeś:

Daihatsu

. Znaleziono 56 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Daihatsu

Spróbuj też wyszukać: daihatsu cuore daihatsu sirion Daihatsu Move

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 56 wszystkich):

Nowe Daihatsu Sirion wkrótce w Europie

Specjalizujące się w produkcji małych, miejskich aut Daihatsu zaprezentowałonową wersję swojego modelu flagowego - Sirion. MPC, czyli Multiv PurposeCompact, bo tak nazywa go producent, ma powalczyć w Europie.

 

SUV Daihatsu jako Toyota

Należący do Toyoty producent - Daihatsu zamierza sprzedawać swój nowymodel "Be Go" z segmentu SUV (Sport Utility Vehicle) pod szyldemToyoty.

 

Kompaktowi bracia

Toyota wraz z należącą do niej marką Daihatsu wypuściły na japoński rynekdwa nowe, wspólnie opracowane kompatkowe SUV'y. Samochód Toyotynosi nazwę Rush, zaś przedstawiciel Daihatsu Be-Go.

 

Druga generacja Daihatsu Teriosa

Choć samochody marki Daihatsu nie są obecne na naszym rynku, to jednak zpowodzeniem konkurują na innych rynkach europejskich. Jedną z nowościgenewskich targów będzie druga generacja SUV-a Daihatsu Terios.

 

Copen dla Europejczyka

Po raz pierwszy kompaktowy roadster Daihatsu Copen będzie oferowany zkierownicą po lewej stronie. W ten sposób japoński producent zamierzaśmielej zaatakować europejski rynek.

 

Fabryka Daihatsu w Polsce?

To oczywiście na razie pozostaje jedynie w kręgu spekulacji, jednak wedługniepotwierdzonych informacji Polska znajduje się wśród pięciu państw, gdziemoże powstać fabryka Daihatsu.

 

Daihatsu Sonica: Małe i ekonomiczne

Daihatsu wprowadzi na japoński rynek nowy samochód o nazwie Sonica. Autobędzie wyposażone w silnik z doładowaniem Turbo, skrzynię CVT i dostępnebędzie w trzech wersjach R, RS i RS Limited.

 

"Pudełko" rodzinne

Jeszcze pół roku temu w Genewie prezentowany jako koncepcyjny D-CompactWagon doczekał się już seryjnej wersji. Na targach w Paryżu światowąpremierę mieć będzie Daihatsu Materia, który na europejskie drogiwyjedzie na początku 2007 r.

 

Daihatsu o sportowych ambicjach

Obok bardziej rodzinnego modelu Materia, Daihatsu na swoim stoisku w Paryżuzaprezentuje także, przygotowany wspólnie z firmą stylistyczną Italdesign,prototypowy model D-Compact X-Over.

 

Pomiędzy SUV-em a sportowcem

Czy jest możliwe połączenie w jednym SUV-a i auta sportowego? Choć obecniepanuje moda na tego typu "mieszanki", to jednak wydaje się to byćmało realne. Taką próbę podjął właśnie Daihatsu ze swoimprototypem D-01.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017