Wyszukiwałeś:

Daily

. Znaleziono 296 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Daily

Spróbuj też wyszukać: daily yes stralis daily 35c15

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 296 wszystkich):

Iveco Daily: Diabelska pokusa?

Mówią o nim, że jest diabłem w stalowej ramie. Jego czarci sprytpozwala mu się zmieniać, w zależności od potrzeb nabywcy. Raz jestmikrobusem, innym razem chłodnią, czasami kontenerem albo skrzynią zplandeką.

 

Strażackie Iveco dla Watykanu

Watykański oddział straży pożarnej otrzymał od Iveco wielofunkcyjny pojazdstrażacki Daily Magirus. Podczas przekazania pojazdu uczestniczył sam papież,Benedykt XVI.

 

Iveco na 17 osób

Iveco dla swojego topowego modelu Daily wprowadziło nową wersję minibusamogącą zabrać na pokład do 17 osób. Poza dodatkowymi rzędami siedzeń autouzyskało także bogatsze wyposażenie standardowe.

 

Iveco Daily okiem Giugiaro

Koncern Fiata idąc zgodnie z nowymi trendami panującymi w segmencie autdostawczych postanowił również odświeżyć linię swojego bestsellerowegomodelu Iveco Daily. W walce o klienta ma włoskiemu producentowi pomóc międzyinnymi nowy design, wyciągnięty wprost z pod ołówka kreślarskiegoGiorgietto Giugiaro.

 

Iveco Daily z Rosji

Włoski pojazd dostawczy Iveco Daily będzie wkrótce produkowany w Rosji.Odpowiednie porozumienie w tej sprawie zostało podpisane z rosyjską firmąSamotlor-NN. Co roku z fabryki w Niżnym Nowogrodzie wyjeżdżać ma 25 tys.egzemplarzy Daily.

 

600 000 euro za... rejestrację!

Jaka jest najdroższa tablica rejestracyjna w Wielkiej Brytanii? Ta z treściąF1 - oznaczająca skrót o Formuły 1. Pewien fan "królowejmoto-sportu" za możliwość jej posiadania zapłacił niedawno 600 000euro - informuje na swoich łamach gazeta Daily Mail.

 

Iveco Daily CNG wyróżniony

Na ostatniej gali Fleet Van Award w Londynie, lekki pojazd użytkowy Iveco Dailynapędzany gazem ziemnym (CNG) otrzymał tytuł “Green Van of the Year2009” („Zielony Furgon roku 2009”) w kategorii pojazdównapędzanych paliwem alternatywnym. 

 

Ecclestone: USF1 i Campos nie pojawią się w Bahrajnie

Zgodnie z umową Concorde, zespoły mogą opuścić trzy pierwsze wyścigi -zdradził na łamach The Daily Telegraph Bernie Ecclestone. Szef F1 nie wierzyjednak, że ta dodatkowa ilość czasu wystarczy na pojawienie się w stawcezespołów USF1 i Campos Meta.

 
 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017